Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc pěkně napsané. Já jsem neskutečně ráda, že nám se po dlouhém snažení konečně miminko narodilo. Je ale pravda, že s ním přišla i spousta starostí. Například to jaké vybrat plenky atd. Právě u těch jsem se nakonec rozhodla pro látkové plenky, protože mi přišly finančně nejvýhodnější. Jak to máte vy?

  • Na miminko jsem čekala aky hodně dlouho, víc jak rok... bylo to hrozné. Teď jsem v druhém měsíci a vděčím za to jenom Fertility Blend, který mi doporučila doktorka. Je to novinka, né moc odzkoušená, ale řekla jsem si, že to za vyzkoušení stojí. Užívala jsem ho přes 3 měsíce, když jsem se dozvěděla, že jsem těhotná a jsem strašně šťastná
  • Na miminko jsem čekala aky hodně dlouho, víc jak rok... bylo to hrozné. Teď jsem v druhém měsíci a vděčím za to jenom Fertility Blend, který mi doporučila doktorka. Je to novinka, né moc odzkoušená, ale řekla jsem si, že to za vyzkoušení stojí. Užívala jsem ho přes 3 měsíce, když jsem se dozvěděla, že jsem těhotná
  • Na miminko jsem čekala aky hodně dlouho, víc jak rok... bylo to hrozné. Teď jsem v druhém měsíci a vděčím za to jenom Fertility Blend, který mi doporučila doktorka. Je to novinka, né moc odzkoušená, ale řekla jsem si, že to za vyzkoušení stojí. Užívala jsem ho přes 3 měsíce, když jsem se dozvěděla, že jsem těhotná :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit