Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milé ženy, buďte rády, že se muži dívají tam, kam se dívají. Je to proto, že někdy mají na co. Jinak je dokázané, že do očí se dokáží dívat zpříma a nejdéle lháři a podvodníci.
    • Nemáte pravdu "mařeno"Je to přesně obráceně. Ten co se nevydrží dívat zpříma do očí, ale klopí zrak a lelkuje okolo, tak ten je lhář a podvodník. Viz níže

      http://www.prozeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/laska-a-vztahy/30019-jak-poznat-ze-vam-chlap-lze
    • plně souhlasím, a když se nedívá tak buď nemá na co, a nebo už nemá proč... *1* (osobně jsem v "kategorii" drzoun... *2*
    • Mareno, jsi #1 !
    • aha u vás v rodině to tak asi funguje ..ne ?
      • a ty jsi hlupak...
  • Pokud ženy nechtějí, aby se jim chlapi dívali do výstřihu, tak ať nosí rolák. Pokud mají šaty otevřené jako výkladní skříň tak ať se nediví, že se jim tam dívám.
  • paneboze kolik je autorce techle radoby chytrejch clanku ? prijde mi, ze to pise naka ctrnactileta zaba, co se snazi delat ze sebe dulezitou , des bes ..... *6*
  • Ženské neví co chtějí, ale nedají pokoj až to dostanou.
  • já znám jednoho úchyla který mi tam dokonce šahá a le taky mi stahuje triko a vlasy má dává na jednu stranu a by tam viděla a ani mu mot neni blbý *8*
    • ahoj ja vim kdo to je :D znám ho až moc dobře je to nejvetsi ..... na planetě :D
  • možná ale koukni se na sebe...... to byl vtip...... i když *2* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit