Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naco yo mame slavit ked to je sviatok pre americanov?Som ciganka nie american.a tento sviatok patri pre zosnulich a pre dusicky anie pre nas!Tak naco to mame slavit??!!Moj otec kupi tekvicu s sestrami sa fotim a hotovo
  • Proč se čílíte? Já jdu na dušičky na hřbitov zapálit na hrobě svých předků a blízkých svíčku a vzpomenout na ně. A nějaký halloween mi může být ukradený. A jestli nějaký stupida chce být "in" a musí proto šaškovat? To mě nechává v klidu.
  • Prišol děd Moroz, jolku nam priňos, lja, lja, lja
  • On to prý nebyl praotec Čech, ale praotec Kelt. *1* *1* *1*
  • Tak jako vždy - "svátek" Halloween se sem snaží zavést kšeftmani kvůli ziskům, stejně jako v případě např. Valentýnu. Vždy se musím smát, když někde na zahradě vidím rozsvícenou dýni. Ale naštěstí to nevidím moc často.
  • Řeknu to rovnou ! S tím běžte do (_!_) smradi,kdo je na ten váš sajrajt zvědavej,to by jste za chvíli mohli propagovat takovou ptákovinu jako je v jižní americe,chlastá se a žere na hřbitově,lidová veselice jak vyšitá !Jelita novinářský,neznáte dušičky ?
  • Vlastenci co proslavili tento národ ve světě se musí v hrobech obracet.Ten praotec čech,byl taky chcípák,bolely ho nohy a tak řekl tady budem dál se nehnu.Já fakt nevím,co je tohle za národ.Hodně lidí mi už řeklo,že sme horší jak cikáni.Nedržíme při sobě,jen si závidíme,udáváme a samé nejhorší vlastnosti.Jen pár,je slušných.Jak tak ale koukám kolem sebe dnes,je to čím dál horší.Kam se poděl ježíšek a další tradice.Všude samá amerika,kfc a další srajdy.v americe oproti nám nezaměstnaní žerou,u nás umírají. *7*
  • Jaký si to uděláš, takový to máš. Oficiální svátek to není, a pitomci, pokud neporušují zákon, ať si slaví co chtějí.
  • Jardo máte pravdu.My jsme národ hlupáků bez národní cti.Co by tomu řekl F.L.Věk?
  • Souhlas Jardo !!
  • Tak jako se neslaví Ruské Vánoce u nás na Nový rok, doufám, že se Dušičky nezmění v přiblblý Americký Helouvín.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit