Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Je to samozřejmě přirozená věc, s tím člověk nic nenadělá. To ale neznamená, že je potřeba se tím chlubit. Je to estetický defekt, co si budeme povídat. A dneska, kdy jsou možnosti jako plazmalifting, prakticky neinvazivní způsoby liposukce anebo prostě jenom běhání a starání se o tělo, tak bych z toho dělal něco, co je nějaký standard estetické krásy.

  • Já jsem to také před tím neznala, ale jsem spokojená. Byla jsem na tom u https://www.perfectclinic.cz/novinky/tvarovani-tela-vodnim-paprskem/ I když si jen otevřete jejich stránky, tak tam vlastně najdete detailně popsané jak to celé funguje. 

  • Jak funguje liposukce vodním paprskem? To by mě teda docela dost zajímalo.... Kde jste na tom byla? 

  • Ono když se dlouho snažíte vyformovat si postavu, ale stejně to pořád není podle vašich představ, tak je liposukce dobrým řešením. Já jsem si tedy vybrala metodu liposukce vodním paprskem a musím říct, že jsem teda spokojená s výsledkem. 

  • Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli jestli vám pomohla někomu liposukce? Jestli to teda naplnilo vaše očekávání? 

  • Já jsem se třeba se svojí celulitidou naučila tak nějak žít. Dřív jsem s ní problém neměla. Odstartovalo to až těhotenství. Je ale pravda, že moje tělo se díky těhotenství a porodu celkem dost změnilo. A s některými změnami úplně spokojená nejsem. Hlavně teda pak "tam dole." Dívala jsem se ale, že i toto dnes umí řešit plastická chirurgie. Umí to například tady.

  • A není to náhodou tím, že celulitidu má každý, a boj proti této "nemoci" si vymyslely jen kosmetické firmy? Přesně, jak se píše v článku: celulitidu mají všechny, velké, malé, hubené, tlusté. Podle neretušovaných fotek ji mají i herečky, supermodelky, sportovkyně ... a dokonce muži a děti.
  • No ono v dnesni dobe i 20-ti lete pindy bez ceulitidy by jste dost tezko hledal
  • to se fakt nepose*u kdyz uvidim nejakou peknou borku s dlouhejma nohama tak je mi tak nejak jedno jeslti ma nebo nema celulitidu zas tak hrozna vec to neni to rozhodne horsi je 120kilova marena v mini
  • Takový článek je vyloženě na jednu výchovnou facku pisateli. *16*
  • Vzhledem k tomu že na detaily si musí člověk vzít brýle, tak hlavně ať ty nohy jsou rovné a celkově ke koukání, a ne jak sudy.
  • Kdo nemá celulitidu, nezaslouží slitování! *8*
  • Naprosto souhlasím!Nikdo není dokonalý a většina mužů to neřeší.To jen ženský drbou *3*
  • To chce klid..... Tento článek napsala 20 ti letá pinda, kterou ta celulitida teprve čeká *2*
  • Jeeeeee, to je zase clanek *4* A ty rady... No, nad zlato.... *4* Co je na tom, kdyz si nekdo oblekne sukni nebo kratasy a ma celulitidu????? Je leto, horko.... Ma si snad clovek s velkym nosem vzit rousku nebo clovek s velkyma usima vzit cepici???? Jen kvuli tomu, ze je nekdo pri pohledu znechucen...??? NESMYSL!!!!! Tenhle opet zbytecny clanek jen zabira misto nejakemu zajimavejsimu titulu. *4* A jinak: ZDAR CELULITIDE A JINYM LIDSKYM "NEROVNOSTEM"... *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit