Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holky mají rády originální kluky, mě se poslední dobou daří lovit baby na kouzelnický triky. Přijdeš do baru, ukážeš holce jak z papíru tiskneš peníze nebo necháš něco zmizet a jsou paf :-) Učím se triky z čeký stránky www.kouzlaonline.cz a fakt to suprově funguje :-)) jěště kord když holky koukají na v telce na Crisse Angela a já pak na ně naběhnu s kouzlama :-D
  • Nojo. Hezký. Ale ze všeho si napřed uvědom, v jakým "právním" státě žiješ. Ergo - je ti víc než 18? (A nejsi úplně švorc jako většina romů?) A kolik je jí? Míň? Nebo dokonce 15? Rychle od toho. Dále. Ma peněz či slávy chtivou matinku? (Viz případy Kulínský či Kokta) Anebo je sama na "Love" ? Opatrně. Některý jsou pro "love" schopný všeho. I udání znásilnění, ze kterýho u nás určitě vyjdou jako vítěz. Tak si laskavě uvědom, že tu může uspět jedině totální boháč, kterej se může "vyplatit" z průšvihů, anebo naopak chudák, pro kterýho je vězení s pryčnou a jistým jídlem lepší než most bez jídla...
    Tomu zbytku pomůže jenom legální nabídka sňatku a manželství, i když ani tam si dnes v případě sňatkovejch podvodníků či podvodnic není jistej..... Holt - naše zákony myslej za nás a dopředu. Alespoň tu brzo bude jak v minulosti v klášterech. Samostatný mniši, samostastný jeptišky. A tam možná budou platit i jiný zákony.....
    • No. Ale na tohle většina mladých kašle. A diví se, až to potká právě je......
  • Dodatek : ještě k tomu napomáhají přiblblé programy typu sbal si mě apod.
  • Když jsem žil v normálním státě a ne ve státě ztroskotanců jako nyní.Tak k seznámení bylo mraky možností a to na úrovni.Taneční,výuka společenského chování,taneční čaje se živou hudbou,plesy pro všechny a ne jenom pro blbky a selebrity,při spartakiádě apod.Ale to bylo za těch " zločinců " teď bych si nedal ani vodků,aby mě tzv.demokracie neotrávila.Seznámení na internetu tragedie na Ntou.Takhle se chovají lidé na konci světa.
  • Ošoustat a odhodit,nic víc s dírou ani nejde ! *1*
    • Tady bych si nic nezačínal jinak budeš mít deb*lní haranty a k tomu hysterku !
    • :)) tvoje milenka je Anča Dlanča. Tady se jen ukájíš. :))))
    • Jasne, jednej efektivne. Do kazde ruky jednu babu a do treti baby vrazenyho cu.aka. A rano se probudis s rukou v nocniku, ty d.bile.
    • Už jsi nějakou navštívil, debílku?
    • mám rád ironii, ale tohle je dost ubohý ...
      • Dost?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit