Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejhorsi je oficialne podporovane buranstvi...brichaty pivar s vulgarnim vyrazem...
    • tomasperny

      Spíš si myslím, že je to stereotyp. Jako občas jezdím montovat podlahy do pohostinství a celkově se v restauracích vyskytuji poměrně často jako strávník (alkohol skoro nepiju). Ale ono je hospoda a hospoda. A jako jen v málokteré hospodě je dneska ten břichatý pupkáč. A víte proč? Protože ten sedí a pije doma.

    • milacekpublika

      Souhlasím. I jakožto chlapovi jsou mi tihle chlapi fakt krajně nepříjemní a snažím se nějak vyvarovat jejich společnosti. Prostě takové to okázalé hulvátství. Ať si o mě někdo říká, že já jsem zženštělý chlap, ale raději budu muž, který doma umyje sporák a různě navaří, uklidí a přiveze ženě kytku, než takovýhle primitiv. 

  • A potem páchnoucí,nebo v ponožkách a sandálech chodící,nebo ve špinavých monterkách jedoucí do práce....takových je nejvíc.
    • nevim co mas proti ponozkam v sandalech pytliku. je to pohodlny a rozhodně elegantnejsi nez nezakryta raminka od podprsenky nebo tanga couhajici z dzinsu
  • Teplej, chytrák z diskuzního fóra ( blbec co všechno zná ), blbec z diskuzního fóra ( blbec co si myslí, že všechno zná ) - všechno je ve fórech na Tiscali obsažený *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit