Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • macinan

    Já mám teda období flirtování už dávno za sebou, takže za mě určitě vážný vztah. Najít ale chlapa na vážný vztah není v dnešní době moc jednoduché. Mně to třeba trvalo docela dlouho. Nakonec se mi ho ale najít povedlo... A věřte nebo ne, přes seznamku.

  • Za mě určitě vážný vztah. Manželku jsem si nakonec našel na seznamce.

  • Mno - řekl bych, že on (ona) málokdy ví, co chce. Anebo taky spíše pro sebe absolutní volnost nezávazného flirtu a pro toho druhého závazky někdy víc než manželské. A ono to takhle jaksi nejde.......
  • Kikina189

    Já myslím, že vše záleží jen na tom v jaké životní etapě se člověk nachází. Co by si budeme povídat, v mládí si chce každý užít a tak hledá flirt kde to jen jde, ale s věkem se to mění. Dnešní mládež má navíc větší možnosti díky internetovým seznamkám najít  přesně takový vztah jaký chtějí a na pár kliknutí.

  • Já už jsem z nezávazných vztahů také vyrostla. Člověk si tím musí projít, aby nabral zkušenosti. S přítelem jsme už tři roky a zdá se, že to bude ten pravý. Občas mi dá jen tak květiny, aby mě potěšil, což se mu vždy povede :-) . Krásné růže mi pokaždé zvednou náladu :-) . Naposledy využil možnost doručení květin Praha , tak mi holky v práci záviděly :-D .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit