Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    No... Co oči nevidí, to srdce nebolí. Já si myslím, že to není nic zvláštního. Jen si zapomněli zatáhnout rolety, takže byli všem na očích. Nebo možná chtěli být, kdo ví? :D Každopádně asi mi každý svobodný muž v kanceláři potvrdí, že takové horizontální žaluzie na oknu jsou fajn doplněk. :) Protože když děláte spoustu hodin týdně, tak kde jinde se socializovat než v zaměstnání? :) 

  • Jó, když je chuť a jde se na "to", tak to nemá chybu.
    A víte jaká je výhoda manželství ? Máte sex i když na něj nemáte náladu. :-))
  • Super přivýdělek! Potřebujete si přivydělat a nevíte jak, nebo nemáte čas? Buďte mezi prvními, kteří vyzkouší tuto revoluční příležitost!
    - Žádné vstupní poplatky
    - Registrace je nezávazná
    - Můžete se kdykoliv odhlásit
    Není co ztratit, můžete jen získat..

    Stačí kliknout na
    http://www.revolucnireklama.cz/index.php?ido2= 18876
  • Šmírák, který očividně nemá co na práci :D
  • Přesně tak to cítím, ta závist!!! Přitom každý může pracovat v kanceláři, když bude chtít.
  • Tak jsem chvíli zaváhal, jestli nejsem na stránkách Blesku. Takovou ...... zařadit do zpráv může jen blb !!! *7*
  • " popsal BRITSKÉMU serveru "
    Odkdy je Praha v Anglii?
  • Tak jestli ti přijde líto, že nemůžeš to co ti úředníci tak si to udělej lopatou, když ji pořádně nalubrikuješ určitě si ji narazíš do zadku a přinejhorším řekni nějákýmu tvýmu kolegovi, protože s tvoji závistivou svinskou povahou předpokládám, ti ji tam narazí kolegové rádi :o))
  • všude, ve větším měste je to normální a Praha vede
  • Zde máme příklad toho, co se někdy děje na pracovištích. Panstvo si krátí dlouhé chvíle a "lopaty" se lopotijó! Doufám, že tito dva jedinci již v naší firmě nepracují!
    Osm z deseti tajných policistů doporučují nainstalovat odposlechy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit