Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tebe bych chtěl kotě poznat :-D....ty musíš být dobré číslo :-D
  • Myslím si že skutočne záleží na veku a časovom období v ktorom žena ( ale aj muž) vystriedala partnerou. Ja mám 21 so sexuálnym životom som začala v 18ke ( áno je to v dnešnej dobe možné že žena nepríde o panenstvo už ako 14ročná) sexuálnych partnerou som do teraz mala 6tich 3 znich boli aj vzťahmy a zvyšný traja boli proste len zábava. Keď to rátam len takto tak mi to až tak vela nepríde ale keď si to zoberiem z toho hľadiska že s mojim prvým to trvalo cca 1,5 roka (po prvom sexe) a s terajším priatelom sme spolu rok a 3 mesiace príde mi vela vystriedať počas dvoch mesiacov 4 sexálnych partnerou z čoho jeden bol krátkodobý vzťah a som si vedomá toho že ani jedného z priateľou som nepodviedla. Keď sa čačnem takto zamýšľať vždy dospejem k tomu že závidím svojej najlepšej priateľke. Obe sme sa síce rozhodli že svoje panenstvo nedáme len tak hocikomu a obe sme počkali minimálne do 18ky lenže kým ja som vystredala 6tich jej prvý je zatiaľ aj posledným a prsten na jej ruke značí že bude asi aj tým pravým.....
  • Ta čísla mě děsí... Mám 16let a sečteno podtrženo se jich vystřídalo 21... *7*
    • 21??v 16 letech?Tak ty jsi dobrá matračka *8*
  • Kdyby to mělo být jen na sex 10 a méně tak jedině že by se celý článek týkal slečen pod 18, protože jinak je to číslo mnohem větší
  • záleží také na tom,jestli šlo o sex nebo vztah.................jestli měla 5 "lásek" a žádná nevyšla,je něco špatného jinde,jestli měla 5x a víc jen sex je to rajda.............platí i pro kluky
  • Většina lidí,v této zemi ,vyznává názor katolické církve,že vždycky je to vůle Boží,když si člověk zasouloží.
  • Já se, se svou přítelkyni rád pomiluji brzy zrána a to proto, že pak mám celý den stoprocentní jistotu, že jsem byl ten den první...
  • Tak v mém věku se mne to již netýká, takže je mi to jedno. Prostě je tu emancipace, završení středoevropské sexuální revoluce... A bez holek to nejde... Ale já bych se nad tím nijak zase až tak nepohoršoval. V kapitalismu je všechno zbožím na prodej, i láska. A nikdo se moc neptá, co to vlastně je....Jenom myslím, že taková honba za trofejemi , no třeba to jednou zařadí jako olympijskou disciplinu...už se např. u mužů konalo dokonce nějaké mistrovství v masturbaci a ČR dokonce získala bronzovou medaili. Tak to musí ženy také dohonit, ne ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit