Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    No nevím. Chápu, že je to článek zaměřený na ženy, ale že by moje paní chtěla mít kolo jako módní doplněk? To nevím. Nedávno jsme jí kupovali nové a hodně moderní kolo. Pomohla nám půjčka na kolo od Epujcka.cz. Ale to, jak to kolo vypadá, jakou má barvu a tak podobně bylo v žebříčku rozhodování až někde na nižších příčkách. Důležitější byly jiné parametry jako kvalita rámu, přehazovačka a další. 

  • Ahojte, my také máme v poslední době si pořídit nějaké to cyklo jízdní kolo, ale zatím jsme si ještě moc nedokázali vybrat nějakou zajímavou stránku, kde by měli i nějaké hezké kola. No a jestli si někdo pak nějaký někdy vyberete, ale  nějaké kolo, určitě mi prosím dejte vědět odkud, protože mi stále hledáme... :-)

  • Ahojte, my také máme v poslední době si pořídit nějaké to cyklo jízdní kolo, ale zatím jsme si ještě moc nedokázali vybrat nějakou zajímavou stránku, kde by měli i nějaké hezké kola. No a jestli si někdo pak nějaký někdy vyberete, ale  nějaké kolo, určitě mi prosím dejte vědět odkud, protože mi stále hledáme... :-)

  • Ahojte, my také máme v poslední době si pořídit nějaké to cyklo jízdní kolo, ale zatím jsme si ještě moc nedokázali vybrat nějakou zajímavou stránku, kde by měli i nějaké hezké kola. No a jestli si někdo pak nějaký někdy vyberete, ale  nějaké kolo, určitě mi prosím dejte vědět odkud, protože mi stále hledáme... :-)

  • Ahojte, my také máme v poslední době si pořídit nějaké to cyklo jízdní kolo, ale zatím jsme si ještě moc nedokázali vybrat nějakou zajímavou stránku, kde by měli i nějaké hezké kola. No a jestli si někdo pak nějaký někdy vyberete, ale  nějaké kolo, určitě mi prosím dejte vědět odkud, protože mi stále hledáme... :-)

  • Musím uznat, že to nezní vůbec špatně. :-) Sama bych si letos také ráda koupila nějaké lepší kolo. Máme totiž v létě v plánu podniknout pár cyklovýletů a na to nějaké dobré kolo bude potřeba. Zatím to vidím tak, že si koupím nějaké horské kolo. To podle mě pro mě bude ideální volba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit