Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já toužím po zvětšení prsou už dlouho. Konečně si to můžu dovolit finančně i tím, že už mám doma dvě větší děti a další už rozhodně neplánujeme. Jste spokojené po zvětšení vnadů? 

    • Také jsem čekala až budu mít po dětech a až si to budu moci dovolit i po finanční stránce. Vybrala jsem si na to kliniku, kde používají kvalitní implantáty a tam jsem si nechala prsa zvětšit. Výsledek opravdu perfektní, jsem hrozně nadšená. 

      • Je rozdíl v implantátech? Takhle jsem o tom třeba vůbec nepřemýšlela, protože jsem opravdu vůbec nevěděla, že bych v tom měla nějaká rozdíl hledat...

        • Rozhodně v nich rozdíl je, a proto jsem si vybrala kliniku https://www.perfectclinic.cz/plastika-zvetseni-prsou/ Používají tam totiž implantáty mentor, které jsou pro použití schváleny i v USA. A tam mají rozhodně daleko přísnější podmínky pro použití implantátů. 

  • Ať si nechá zvětšit vagínu, ať ji má jak vjezd do pískovny nebo pixlu od okurků
  • Mozek by si měla nechat transplantovat,alespoň z králíka.
  • Slušná mlíkárna.
  • Je to kráááva nebeská .
  • co můžeme cjhtát od američanek, jsou tio kozy no a
  • K čemu jí budou tak veliké heligóny či lajdáky, to už je nechutné *8* Strach na ně máknout aby nedošlo k protržení *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit