Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivanka386

    Na Rhodosu byla jedna moje kamarádka před dvěma lety a podle toho, co vyprávěla tak to tam musí být opravdu nádhera. Já bych se tam ráda podívala příští rok. Snad vše výjde jak má. Nejvíce mě asi lákají ty pláže, které tam mají. :-)

    • joskadevatej

      Jojo, také jsem slyšel, že na Rhodosu je opravdu nádherně. Osobně jsem tam nebyl, ale jedna moje kamarádka ano a byla z toho úplně nadšená. Jak to tak vidím, tak se tam asi také budu někdy muset zajet podívat.

  • Nikdy s PANTOUREM do Řecka. To si vybíráte zájezd a najednou narazíte na senzační ceny.Ale jen zdánlivě. Po příletu do Řecka zjistíte s touto cestovní kanceláří že je všechno jinak. Slibovali delegátku která nám všechno vysvětlí ukáže a pomůže v nesnázích. Houby! Prostě se neukázala.A když tak neohlášeně a v 22:00 na hotelu. Kdo se bude radit a mudrovat v takové pozdním čase?Voláme do CK , jestli to myslí vážně. Prý toho má moc-pracovitá delegátka.Takže jsme nakonec nevyreklamovali vadný pokoj ani nefungující klima.Nebylo komu.Takto to mají v Pantour nastavené.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit