Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • velmi přínosný článek *14* nic lepšího jsme si nemohli přát
  • To samozřejmě záleží na každé ženě, co jí vyhovuje, neeeee.? *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
  • Upřímně já jsem toho názoru, že na velikosti taky až tak nezáleží. Musí ale všechno fungovat tak, jak má. A právě s tím má můj manžel v poslední době trochu problém. Jednoduše řečeno už jeho erekce prostě není taková, jaká bývala dřív. Naštěstí by to ale rád nějak vyřešil. Já trochu doufám, že by mu na to mohla pomoct kamagra, tak snad. 

  • ....i malý šašek dokáže udělat v manéži pěkný cirkus! *3*
  • Na velikosti. záleží. A nejvíc pro muže na toaletách. Tam si totiž někteří musej dávat dobrej pozor, aby si nechtěně neprovedli koupel ve splaškový vodě......
  • Nemyslel jsem si, že by mě to někdy potakalo, ale musím začít řešit problém s erekcí. Můžete mi někdo prosím poradit, jak ho nějak rozumně vyřešit? Aby mi to zase spolehlivě fungovalo a já si nedělal před manželkou ostudu? 

    • Jo tohle se může stát kdykoliv a ne vždy za tím může stát jen věk. Já jsem začal mít problém  erekcí taky celkem brzo. Naštěstí to ale v dnešní době není tak zásadní problém, protože se á bez problémů řešit díky práškům na erekci, které ho zase spolehlivě postaví. 

      • No to by mě právě docela dost zajímalo, které prášky na erekci na to fungují? 

        • Já můžu doporučit prášky na erekci https://supererekce.cz/9-ardorin ty mi vždy bez problémů zaberou. Díky nim zase zvládnu i několik čísel za sebou. Za mě super, nejsou drahé a dokáží opravdu pomoci. 

  • ... už jsi někdy nějaké vyhovoval?
    • a ty už jsi někdy nějakou viděl, nebo dokonce měl? *7*
  • Naprosto s přeeeeehledem... *5* *3* *15* *2* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit