Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já teda mít na ruce hodinky za 7 a půl milionu, tak je z ruky rozhodně nedám. A když už bych je sundala, tak rychle s nimi někam do trezoru haha. :D Sama mám například taky docela drahé hodinky od Longines, které stály přes 10 tisíc a už jen ty bych rozhodně nenechala jen tak někde ležet. Navíc to byl dárek, takže k nim mám i citovou vazbu. 

  • Nechápu, jak někdo může zapomenout na takovéto hodinky  :D ale zase chápu, že pro něho to až moc není :D Když tu tak řešíme hodinky, potřeboval bych poradit. Mělo by jít o hodinky pro mojí dceru. Ideálně nějaké moderní a luxusní. Cena je vedlejší :) Manželka narazila na hodinky Slava myslíte, že by 15-cti leté dceři, udělaly radost? Děkuji i za manželku :)

  • A proč si tak drahé hodinky odkládá? Měl je mít na ruce. A nebo vůbec mít levnější hodinky.
  • ..... a zese, že by ta česká závist?
    • Nezávidím, akorát nechápu k čemu tak drahé hodinky - aby každý viděl, že na to má ?
  • Chudák,ten na to šetřil roky a roky a teď se musí kolemjdoucích ptát kolik je hodin *1*
  • Ty klapky musej taky ukazovat konec světa že byly tak levný !
  • Hm, a naco tak drahé cibule. Teď bude muset vysrčit péro z kalhot a podle stínu určit kolik je hodin - inovace - pérové sluneční hodiny - na trncle si nechá natisknout stupnici

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit