Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dřív jsem si sex hrozně užívala a nevadil mi při pořádném vzrušení ani tento typ sexu. V poslední době ale hrozné bojuji s tím, že se prostě nedokážu pořádně vzrušit. Kdo mi prosím poradíte s tím, abych zase dosáhla pořádného vzrušení? 

    • Vyzkoušejte to https://supererekce.cz/22-fly-pro-zeny-1-baleni-3-tablety.html a sama uvidíte že fungují opravdu dobře a hlavně rychle. Budete si zase užívat a o to přece vlastně celkově jde. 

    • Hele zase budete, určitě nevěste hlavu. Taky jsem měla podobný problém, ale nakonec se mi ho podařilo vyřešit fakt jednoduše. Podařilo se mi totiž sehnat prášky pro ženy, které dokáží zvyšovat libido. Hele když si ho vezmu, tak jsem do hodiny zase hrozně nadržená, prostě ani popsat to nedokážu. 

      • Opravdu prášky pro ženy? Přiznám se, že jsem nevěděla že vůbec něco takového funguje. Můžete mi teda poradit o co to přesně jde? 

  • Jak se Vám podařilo přemluvit přítelkyni k análnímu sexu? nechci na ni nějak tlačit, tak nevím jak to tak nějak kulantně zaobalit?

    • dodos

      Je anální sex a anální sex. Může se jedna pouze o dráždění těch správných částí análu, k čemuž se využívají různé pomůcky. S přítelkyní jsem vyzkoušeli anální stimulátor a je to fakt bomba..jinak řečeno, nemusíte tam něco jen násilně strkat- 

      https://luxusni-vibrator.cz/analni-stimulatory/c6

    • Já jsem ji moc přemlouvat nemusel, stačilo jí dělat masáž, a když jsem se dostal k zadku, tak jsem ji tam tak dlouho kroužil, že ji to docela vzrušilo, a šlo se na to. První byl pro ni asi hodně bolestný, tak jsem potom koupil lubrikační gel, který se prodává přímo pro anální sex, a není také špatné používat anální kolík, díky kterému se dokáže pořádně roztáhnout před aktem.

      • V tom je nějaký rozdíl? Klasický lubrikační gel nestačí?

        • Je více mazlavější, takž mnohem lépe lubrikuje, podívejte se na eshop e-kondomy .cz, kde se dá koupit, a jak jsem už psal, tak doporučuji do zásilky přibalit i ten kolík, jinak by ji to mohlo ze začátku dost bolet.

  • Běžně do těchto diskusí nepřispívám ale dnes mi to nedalo. Musím se smát těm lidem, co anální sex zavrhují, je vidět že jste to nikdy ani nezkoušeli *6* Měl jsem mnoho sexuálních partnerek, pravdou je že většina na mě koukala jak péro z gauče když sem jim ho stčil do zadku ale pak již nechtěli jinak.Ženy probudte se, zadek je něco nádherného a sex do něj je ještě krásnější, rozhodně ho zkuste a uvidíte že mám pravdu, nestydte se a najděte si zkušeného partnera který ví jak na to a bude se vvám to moc líbit.Já osobně s partnerkou provozuji anální sex pokaždé a střídáme to, chvilku do vagíny,chvilku dio zadečku a ta moje je schopná se během hodiny udělat klidně 20x. Nezavrhujte něco co jste nezkoušeli.Anál jue něco krásného, vím o čem mluvím *1*
    • Taky na tom nevidím nic špatnýho a sex si užívám ať tak nebo tak. Dřív jsem na anální sex moc nebyla, než sem poznala dosavadního partnera. Jsme mladý, zvědavý a sex si užíváme na všechny možný způsoby :) . Jen teda s tím chvilkovým střídáním nesouhlasím, přece jen ta higiena u toho musí být důslednější a nezavádět ze zadu do předu bakterie *3*
    • .... chvilku do vagíny,chvilku do zadečku ... a ještě do pusy ne? a pak 2x týdně na gyndě se zánětem co? to se máš čím chlubit debile, chudák holka
      • Ty vůbec nevíš....nepiš sem prosímtě, pokud si (jak je vidět) nepochopila co ten kluk píše. Stačí si všimnout, že píše, že si to partnerka užívá, má orgasmů víc, než já a ty dohromady, tak tu nepiš věty jako chudák holka...
        • To ty vubec nevis, chudaku, ze bakterie z analu zanesene do pochvy vyvolavaji zmeny v chemickem slozeni prostredi vag.ny, kde pak automaticky nastava kvasinkova infekce v tom lepsim pripade, v tom horsim pak muze vzniknout zanetlive lozisko, ktere se muze rozsirit na vajecniky s nasledky trvale neplodnosti. Onemocneni nastava VZDY pri zavedeni udu znecisteneho konecnikem do vag.ny. Prase jedno!!!
    • To že jseš lákuchy nám nemusíš zdělovat. Prdání do mrdele ano ale v tvém podání dík nechci fuj.
    • Takže už sis strkal anální kolík do zadku??? Když tady mluvíš ať to vyzkoušíme. Jako zkoušela sem to několikrát a asik jsem tomu nepřišla na chuť. Nejlepší je mluvit za druhé a vědět o tom prd. Moc příjemný to není. Prsty strkat do zadku bych taky zvládla hravě, ale už vidím tebe jak u toho vřískáš rozkoší... *15*
  • Souhlas s Pjotr...s posledním partnerem jsem zkusila poprvé v životě popsané metody (po 8 letech běžného sex života) a kdo nezažil nesuďte, protože neznáte...stejně jako kněz moralizující o manželství a přitom neví nic a zkušenosti nemá!!!
    • Jes máš pravdu, len sa divím ako si vydržala 8 rokov :)
  • Jé to je prdel, jak si katolická církev oblíbila prdel, stalo se to u nich nějakým církevním zvykem a trdicí a snad také modlením, prasata, fuj
  • Žil - byl děduška i bábuška.
    Děduška oral,
    bábuška an.
    l *1*
  • Dnes dostal čepici, prsten a možná bude večer sandwitch.:)))))))))))))))
  • Fuj! Copak se už všichni zbláznili? I zvířátka a hovádka vědí a respektují, že zadní dírka je pouze na vytváření "hromádek" odpadních produktů těla. Estetika a hygiena se dneska už nenosí. ? Je mi mladých lidí, kteří vám uvěří, moc líto. Přicházejí o hodně a hlavně o nádhernou a voňavou lásku.
  • to jste nikdo nikdy nelěl zánět močových cest nebo co?? *11*
  • už Arbiter elegantiare- Petronius blahé paměti v článku propagované a obhajované říkal, co to může být za slast a rozkoš, když se na cestě k ní setkávají se zbytky včerejšího jídla....:-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit