Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S akné jsem měl taky velké problémy a vyzkoušel jsem přehršel různých mastiček a krému a prakticky nic mi nezabralo. Kamáradka mi však doporučila CBD olej a musím říct, že je to jediná věc u které jsem pozoroval nějaký efekt.  Sice akné pořád mám, ale je o dost mírnější než předtím.

  • Vím, že budu asi jeden z mála kluků co to takhle řeší, ale s akné mám opravdu problém a to už delší dobu. Zkoušel jsem kosmetické přípravky a různé další mastičky na akné, ale nic moc to nepomáhá. S čím máte vy tu nejlepší zkušenost? 

    • Hele chce to asi trpělivost,  já jsem si taky prošla delší cestou, kdy jsem zkoušela různé kosmetické přípravky a mastičky, a taky mi to moc nepomáhalo. Co mi ale hodně pomohlo bylo, když jsem si začala od babičky půjčovat biolampu, která dokáže vyřešit problém s akné při pravidelném používání. 

      • A na co to měla babička? Jak funguje bio lampa? V čem přesně tělu pomáhá? 

  • milacekpublika

    Jako člověk, který si tím prošel někdy od dvanácti do pětadvaceti let říkám, že akné je fakt problém a špatně se řeší. Zkoušel jsem všechno možné. Koupelnou mi prošla kdejaká čistící pěna na obličej, ale ty výsledky byly vždycky cokoliv, jen ne stoprocentní. Holt jsem se musel smířit s tím, že občas budu mít na obličeji nějaký pupínek. Ještě že mi začaly pořádně růst vousy, tak ty taky leccos schovají. Ale je pravda, že po 25 letech věku to docela zmizelo a teď už jen sem tam něco. Hlavně teda v létě. 

  • Ahojte, já jsem také měla docela dost problém s akné, ale od té doby, co jsem našla váš článek, jsem začala tak trochu experimentovat s cbd a myslím si, že je to něco, co mi docela dost změnilo a obrátilo život kompletně naruby... Asi se ze mne stane takový malý cbd evangelista :-D

    • struzzo

      Jojo, mám to podobně. O CBD jsem poprvé slyšel někdy před 2 lety, kdy se to ke mně dostalo přes kamaráda, který si jej nemohl vynachválit v rámci zmírňování stresu a zlepšování kvality spánku. Začal maraton, kdy jsem si neustále zjišťoval nejrůznější informace, až jsem byl přesvědčen. Objednal jsem si 15 % CBD a používám 10 kapek denně. Šíleně mi to pomohlo s akné, stresem, spánkem a dokonce mi přijde, že i s trávením. Jsem moc rád, že je to populárnější a populárnější, protože pevně věřím, že to může pomoci spoustě lidí.

  • Mně se akné začalo hodně zlepšovat. No, kdo se chce o akné dozvědět více potřebného a chce ho účiněji řešit, tak ať koukne na "videa" v odkaze, protože mnoho lidí o akné nezná podstatné - dá se řešit a zbavit ho. www.AkneAkne.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit