Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit

  • Dobrý
    den, chtěl bych se zeptat, jak kočce pomoci při trávení? Naše kočka má často
    zažívací potíže, a my už opravdu nevíme, jak ji pomoci…

    • Moje kočka měla často problém, než jsem ji na radu našeho veterináře začal pravidelně dávat pastu, která obsahuje vlákninu. To ji s vylučováním pomohlo a navíc pasta obsahuje i hodně vitamínů

      • Jakou pastu? to ji musíte nějak přidávat do jídla nebo to sežere jen tak? máme hodně vybíravou kočku, která je schopná nechat celou misku žrádla bez povšimnutí 

        • Je to pasta, která obsahuje vlákninu a vitamíny potřebné pro kočku https://www.pytelgranuli.cz/brit-care-cat-paste-antihairball-with-taurine-100g/? Normálně nám to žere z prstu nebo jí to můžete zamíchat od jídla. Je to hodně voňavé, takové lákadlo pro kočky

  • mám kotě doma a potvrzuji lásku k vodě, vana žůžo, toaleta musí být zavřená a vyřádí se i s fontánou na pití...
  • *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • protože neplodní jsou pouze kocouři, takže se to asi promíchává se samci kočky domácí.
  • Asi nějak nechápu, ale když první generace jsou neplodné, jak pak můžou být další?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit