Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Patří osm.
  • Ženy žijí déle proto,že dokáží dříve utrápit nás muže ,než my je.I krotitel tygrů z cirkusu Jo Jo,mně kdysi tvrdil,že je snažší zkrotit osum tygrů ,když má člověk v ruce bič,než mnohdy zkrotit jednu ženskou holýma rukama.Kdo tomu nevěří,ať si to prověří a pana ředitele cirkusu se zeptá.
  • Chlapi se chovají jako zvířata a zvířata se dožívají kratšího věku.
    • Jak která zvířata, že... Krom toho, zvířata jsme všichni. I když lze některé ženy nazvat květinkou a některé muže balvanem ;-) Z hlediska přírodovědného jsme si však (zatím (naštěstí)) rovni.
  • Ženy mají více starostrí a nemají čas přemýšlet o sobě. Chlapům píchne v boku a jsou z toho celí nemocní.
  • Já si zase myslím, že ženy se více hýbou, nejenže chodí do práce, ale okolo dětí se točí celý život i okolo manžela...........
  • Chlapi se dožívají míň,protože oddřou všechnu těžkou a nebezpečnou práci a pak jsou ještě doma nuceni poslouchat nesmyslné a hysterické výlevy a buzerace svých manželek a přítelkyń.Když se na ně uhodí,nemyslím fyzicky,to by mě hanba fackovala,tak neuměj nic jiného,než začít bulet a ronit potoky slz a myslí si,že si všichni před nima sednou na zadek. *10*
  • Každý den v práci musím nedobrovolně poslouchat, jak moje spolupracovnice hekají, že je támhle píchá a támhle svědí, atp. S obsahem článku se to jaksi neslučuje... :-)
    • To u nás v práci, i když spolupracovnice svědí, nikdo je nepíchá. Jsme takový puritánský kolektiv...
  • Tak když jsem si přečet ty důvody a zjistil z nich, že jsou tu vlastně dokonalé superorganismy (ŽENY) a slabí chcípáčci na odpis (MUŽI), pak se divím, jaktože ten rozdíl mezi dožitím u žen a u mužů je jen 3-5 let. Holky, holky, to tomu moc nedáváte. :-P Po přečtení tohoto článku bych očekával, že se budete dožívat třikrát, čtyřikrát vyššího věku než muži (tj. kolem 250-300 let) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit