Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, to jste toho objevili!!!??? Dyť je to normální, jen tak dál, ať je více mládí - kdo by dělal na důchodce za dvacet, třicet a více let...?!
    Už můj děda říkával: "Kdyby byl řemen z ....., tak na něm utáhnete celý svět!" To platí a platit bude, v politice se také nastrčí...., pak se to využije - zneužije...
    Jen tak dál!!!
  • Když to zaměstnavatel toleruje, tak proč ne. A ještě jsou placeni. Ženské chtějí ulovit chlapa a proto udělá vše. Nevadí , že rozbije rodinu. Dneska ženské jsou samé kur.vy.
    • Dušane, máte pravdu, ženy v dnešní době jsou ku... Nevadí jim, že rozbijí rodinu, ale ono se jim to vrátí, taky jednou budou mít rodinu, manžela, děti, a pak, když to budou nejmíň čekat, objeví se mladší ku... a ta ji toho manžela a otce dětí odvede.
  • Na světě se vždycky milovalo a kradloDříve se více milovalo.Dnes se spíš krade.Se x ,v práci jsem provozoval už za komunistů.A to velice svědomitě.Protože jsem si říkal,že ostatní vzdychají a funějí zadarmo a mně za to platí stát.Musím říci,že jsem se ,v těchto věcech ,hodně nadřel.
  • Sex na pracovišti je dobrá věc....spojíte příjemné a užitečným :))) *1*
  • Jako zvířata. S každým a všude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit