Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no umějí se narodit a adoptovat, jen aby z nich nebyli grázlíci
    Slevy v supermarketech najdete přehledně zde: http://www.kupi.cz/slevy?u=37v5r
  • Toto je bohuzial choroba dnesnej spolocnosti a celkovo prevratenych hodnot. Tlacia nam do hlav hluposti podobneho druhu. Mne su tie decka uplne ukradnute, resp. nie oni, ale cely ten povyk okolo nich. Tie deti nemozu za obludnost svojich rodicov, ktorym castokrat sluzia len ako obchodna znacka na rozsirenie majetku. Mne staci to, ze to nase je zdrave a nemam a nebudem mat pocit, ze znamena menej ako dieta "celebrit". To moje bude mat aspon ozajstne DETSTVO.
  • A kde mate deti od polistopadovych milionaru u nas ,to by byly fotecky a poctenicko pani novinari.V clanku chybi vsechno -kdyby jste opsali porad od Nemcu byl Jacobs-cafe junior , hotelova dedicka Hilton hotely -vse bylo presne vysvetleno , prvni generace drela vybudovala firmy,zaslouzi si obdiv ,druha rozsirila do svetoveho formatu a treti -bohuzel bud vse znici nebo aniz by pracovala kazdym dnem a minutou bohatnou.vedec vysvetluje,ze je nutne tyhle ,,povolanim syny a dcery,, motivovat aby penize nepouzivali na hlouposti ale pomahali a podporovali potrebne!
  • Zloději se umí finančně zajistit, včetně rodiny to je známá věc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit