Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Noooooo, to je zase clanek!!! To, ze nejaka blbka neumi ovladat vozidlo neznamena, ze zeny neumi ridit... *16* *16* *16* Zeny havaruji daleko mene nez muzi... A to hlavne, ze nejsou na silnicich agresivni, nesoutezi a nepotrebuji "vyhrat" za kazdou cenu... Vyjimky se ovsem najdou... *1* A myslim si, ze je to i tim, jak se na dopravni nehodu divame... Vidime-li nabourane auto zenou, tak se rekne: No jo, zenska!!! Ale kdyz naboura muz, tak se to prehlizi s jakousi samozrejmosti... Mylsim si, ze je dost dulezite poznat auto, ve kterem jezdite... Ja mam Chryslera a musela jsem s nim vyvadet pekne kousky, abych poznala, jak reaguje... Doporucuji *1* *1* *1* A pak uz vas jen muze prekvapit nejaky ten "blbecek" nebo "blbka"... *1* *1* *1*
    • To Jana - smailové to Vám jde, ještě vidět, jak jde to ježdění s Chryslerem, to máte ráda na misionáře, nebo na koníčku?

      Vozidlo je zbraň, jako každá jiná, ovšem těm co musí "s ním vyvádět pěkné kousky, abych poznala, jak reaguje", zbraň tj. i auto, nepatří obrazně řečeno do rukou. Pokud by to byla opravdu střelná zbraň, no potěš pánbůh, tak taková rádo by řidič - ka vystřílí např. celý supermarket, než zjistí, jak reaguje.
      • Jo, smailikove mi jdou dobre... Koukam,ze jste nepochopil(a) vubec nic... Auto je zbran... Ale to je nevychovany clovek, pes, ohen,nuz, pletaci jehlice a spoustu jinych,bezne pouzivanych veci... A co se tyka tech "kousku", dnes uz mate specialni arealy, kam si s autem muzete zajet a vyzkouset a hlavne naucit se reagovat!!! Ale to je na kazdem...
  • Je to pravda, většina žen za volantem je nebezpečná. Hlavně ty krásné v SUV které nedají mobil od ucha.
  • mamtorada78
    Je pravda že některé jsme volantem nešikovné, ale nevím proč se nám za to muži smějí. Kdyby jsme se my měli natáčet jací jste většinou troubové a chudáčci v posteli, tak je toho zahlcený internet *14*
    • mas pravdu muzi co vlezou na zenskou co jich vsobe mela nepocitane jsou chudaci a troubove, ale ta zena je neco mnohem horsiho nebudu psat co
    • Od notorických defraudantek, vypočítavých kalkulek, které se nechají uměle oplodnit, aby nemuseli nastoupit do výkonu trestu, za opakované defraudace značného objemu financí, je o přitroublých mužích pouze úsměvné, čím se pisatelka hodlá zviditelnit. Ono mýt mozek pouze někde níže pod pupíkem, ještě není znakem, kdoví jakých předností. *3* *3* *3*
    • To připomíná "Tatranské pastorále" majora Zemana: "Muži jsou chudáci" !!! Je to hloupost. Obojí. Jde jen o to, že žena může předstírat orgasmus, ale muž nedokáže předstírat erekci. Leckdy za to může sama žena a hloupě dává vinu muži, přičemž jej neumí zaujmout a nechce si přiznat, že není dostatečně atraktívní. A za volantem je to obdobné. Znám ženy, které jsou výbornými řidičkami, za nimiž se mnohý muž jenom hrabe...Obecně ale je dost často pravdou, že "ženy si s autem nerozumí". Je to dáno odlišnou mentalitou ( neplatí to pro všechny), totiž tím, že muži často jsou vyučeni řemeslu a umí auto "cítit", tedy "slyšet" motor, cítit spojku atp., prostě rozumí strojům, zatímco řidička se mermomocí snaží vyjet prudký kopec na pětku a než by přeřadila, tak raději nechá létat z motoru šrouby. Ale to není vždy, zrovna tak jako i muži se mnohdy v té posteli vyznají líp, než ony. Nemáme si co vyčítat, každá skupina má své přednosti i chyby...jde jen o zasmání, pokud nepřekročí rámec škádlení, není co řešit.
      • Je to tak, obecně to tak opravdu lze vyjádřit. Já jsem se například dmula pýchou, když mi instruktor v autoškole /v pravěku/ řekl: "Zuzko, musím vás pochválit, jste jedna z mála žen, které slyší motor a podle toho řadí"...... Přišlo mi to jako že kecá, ale asi měl pravdu. Párkrát jsem už s některými kamarádkami jako spolujezdec docela trpěla a měla chuť je do volantu vyhnat.........S mým řízením nemá problém ani můj muž, klidně na sedadle spolujezdce usne...... to beru docela jako vyznamenání *1* . Docela i v mapách se vyznám. Ale ženské zbraně? Ty si ale samozřejmě nechávám, občas se hodí *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit