Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit

  • Můj muž
    odmítal brát běžný jednorázový prášky, takže si koupil bylinkový doplněk Erectan ManLONG a opravdu mu to
    zabralo, ani jsem tomu nejdřív nemohla věřit jak moc :-)

  • Přítel měl taky nějaký čas problémy s erekcí, ale naštěstí se to brzy vyřešilo, protože začal víc cvičit, upravil jídelníček a taky začal jíst nějaký doplněk stravy co by na to měl pomáhat. Byla jsem skeptická, že se to tak rychle vyřeší, ale překvapil mě a během pár týdnů bylo po problému.

  • Chtěla bych pomoci příteli, který má už celkem často problém s erekcí, ale zatím si to moc nepřiznává a ani se mnou o tom nechce moc mluvit. Jak na to?

    • No nevím z pohledu chlapa, jak by o tom se mnou ženská začala mluvit, ale já jsem měl naštěstí v tomto trochu soudnost a začal jsem to řešit už sám. Můžete to prostě zkoušet, až to bude chtít řešit, a nebo to vzít z opačného konce a prostě mu koupit prášky na erekci, po kterém mu houpne tak jako už teď naštěstí i mě a budete si zase užívat. 

      • Vy máte takovou zkušenost? koupil jste si takové prášky? 

        • Mám a pokud to chcete takhle udělat, tak za sebe určitě doporučím prášky na erekci https://www.amarex.cz/ perfektně a rychle zabírají. 

  • Já jsem se snažila s manželem řešit jeho problém s erekcí, ale přijde mi, že to se mnou ani moc řešit nechce nebo se prostě stydí. Přitom já bych mu opravdu chtěla pomoci, ale nevím jak. Jak to s chlapem citlivě řešit? 

    • Tohle je problém no to řešit tak, aby ho to nezranilo. Já jsem u toho přišla třeba na to, že je chyba ve mě, protože jsem se mu vždy jen nastavila a nechávala jsem to na něm. Když začal mít s erekcí problém, tak jsem trochu převzala otěže a začala se snažit. Koupila si svůdné prádlo, kalhotky s dírou a pár jiných pomůcek do ložnice a to by jste viděla, jak mu zase rychle houpl. 

      • Kalhotky s dírkou? Jako tam s dírou? Kde jste to kupovala online? Kam jste si to nechala poslat? 

  • Zkoušel jsem několik, ale opravdu několik přípravků na erekci a zatím mi teda ještě nic pořádně k lepší erekci nepomohlo. Jak mám vybrat doplněk, který by mi k lepší erekci opravdu dokázal pomoci? 

    • Musíte mít hlavně trpělivost. Já jsem to řešil několik měsíců a vyzkoušel jsem několik přípravků od různých značek, než jsem narazil na prášky, které mi ho dokáží zase postavit. 

      • Takže myslíte že od různých značek je to pak různé v účinnosti? Které vám fungují? 

        • Zcela určitě to takhle je. Pokud mohu mluvit za sebe a chcete opravdu poradit, tak doporučuji prášky  https://supererekce.com/8-viamax Během chvilky z něj budete mít zase stožár a budete moci několikrát za sebou. Prášky navíc dokáží dlouho účinkovat. 

  • K silnější a dlouhotrvající erekci mi pomohl Clavin. Vezmu si ho před sexem a mám po problému s erekcí, vydržím déle, takže si sex užávíme s manželkou oba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit