Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *15* *15* *15* anebo by stačilo zamyslet se nad pointou - z článku jasně vyplývá, že ženy přeci nechtějí nadměrně starostlivé, jakkoli poslušné, extrémně bohaté a zbytečně drsné chlapy. Ale někoho úplně normálního. Prostě by to možná chtělo brát občas věci s humorem a nadsázkou *3*
  • Pánové, dám vám jednu radu Františka dívkaře. Buďte svoji a berte jen to, co k vám padne, co k vám přiroste. Všechno ostatní je bezcenné, ať to má sebehezčí tvářičku a sebevlezlejší chování na začátku, nebo sebestřednější hru rádoby na lásku. A dámy, víte co chlap nesnáší? Když je o krok předbíhán, když je mu něco vnucováno, když je mu brána svoboda. Nedělejte z toho vědu, je to stejně jen podle přírody a když o sebe stojej, stojí jim za to vzájemný vztah pěstovat. Když ne, dřív nebo později skončej. Pánové, ženský jsou často slepice, ale všimněte si, že neříkám vždycky, ale my to s nima i přesto, že si to o nich myslíme, vydržíme, protože i my jsme někdy kohouti a pak si nic jinýho než slepici nedovedeme představit. Ale ať nejsme jen na povrchu - člověk někdy hledá více, než mu život nabízí, je to i tou uspěchanou dobou, převrácenými prioritami, hodně změní i dítě v rodině a pracovní i rodinný stereotyp. Vysloví-li nějaká žena slovo Gentleman, tak je u mne cvok a jdu dál. Vím proč. Zbytečně moc se mluví, ale životní praxe, zkušenost, jaksi chybí. Zkušenost je nepřenosná-bohužel. A tak se lidi nesčetněkrát spálej, trpí, stěžují si, jakou maj smůlu, a přitom je to v nich. Poslal bych je někam na nucený práce, aby se dokázali posadit na zem a zjistit, co důležité je a co není. Howgh
  • Prošel jsem všema fázema a neuspěl jsem ani s jednou asi to bude tím že ženský jsou neustále nespokojené neznám jedinou která by neměla furt nějaký problém... což je smutné, hodně... Dámy, gentleman se neobjeví dokud nezačnete zametat před svým vlastním prahem, začněte u sebe a budete se divit... jo a jen tak pro info, ne vlastně VYPALTE si dámy do své paměti tohle: chlap, gentleman,... NErovná se sluha ani otrok!!!!
  • Tak si nás snad představují pomalu všechny ne? Dle chování ženského pokolení *3* *7*
  • ... vědí, a pokud ho chytnou, tak "rybářova žena" proti nim byla "ganz nula" *1*
  • jo jo, já myslím, že dneska ani neví, koho chtějí.....
  • Realita je někde jinde, pisatelka by se měla zamyslet i nad ženským pokolením a nejenom pranýřovat muže. Zřejmě si muže představuje, jako pejska, jenž poskakuje jak si panička zamane.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit