Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já myslím, že každý může do divadla jít jak chce, já jsem například šel do divadla v oblečení co jsem si pořídil v second handu na https://www.onlinesekac.cz/ Důležité prostě je cítit se v oblečení pohodlně ! :) To je moje pravidlo
  • Pánové, styďte se ! Nechcete si takhle náhodou zajít na operu rovnou v teplákách a lahváčem v ruce ? Jak jste přišli na to, že džíny jsou nejpohodlnější oděv, už jste měli na sobě i něco jiného ? A mimochodem, i ti nejchudší měli vždy schováno něco lepšího na sebe, co nosili třeba do kostela. Zkuste se zeptat svých prarodičů, tedy pokud se nad vašimi názory neobrací v hrobě ...
  • taky nesouhlasím, i v národním nebo v jiném divadle jde o to, aby si člověk po práci odpočinul a přišel na jiné myšlenky. Oblečení je individuální. Navíc konkrétně na národní divadlo, pokud si trošku pamatuju historii, se skládali i ti nejchudší, kteří si mohli o našich šatech nechat jenom zdát - ti by tedy dnes do divadla patrně nesměli, že???
  • proč ne když do poslanecký sněmovny muže lovek i jeegrovkou tak proč ne do národáku v džínách stejne jsou příjemnejší než všechny obleky stejne by to človeka jen znervoznovalo a nemel by z toho nic a to oni chtej?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit