Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já na to jdu a těším se, a žádný de-il nejsem.
  • Soudný člověk by na takové zhovadilosti nešel.

    Opravdu "osobnosti", v osmnácti letech *8*

    NEBRAT!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit