Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a stejne, kdyz partnerce zacnu masirivat bolavy krk, tak skoncim uplne nekde jinde.... *1*
    • No právě, kdy jí masíruješ krk vzadu, tak pak pokračuješ na záda a končíš v... *1*
  • Toto není až tak nové zjištění, tedy úloha oxytocinu, jde jen o další vysvětlení jeho působení na lidské zdraví.
    V knize Doba jedová (prof. Strunecká, prof. Patočka) je tomuto tématu věnována určitá pozornost.
    Ovšem pozor - některé medikamenty jsou totiž schopny tvorbu a účinky oxytocinu potlačovat ...
  • Jinými slovy, muži se mohou stát více žádoucí, pokud při sexu a při předehře soustředí pozornost i na partnerčino poprsí.

    Otázkou zůstává, proč se tato evoluční změna projevila pouze u lidí a nikoli u dalších kojících savců. Tak to je dobra otazka :-D mně by strašně zajimalo jak by masiroval byk kravě vemeno a čím :-D *1* *1* *1* *1* *1*
    • Taky se říkal vtip.Proč kohout namá ruce? Protože slepice namají prsa .
  • Asi nejsem poznamenán evolucí neb mě prsa NIKDY nezajímala a byl jsem vždy "dolňák".
    Ani dlouholetá praxe u kraviček mě nezměnila.
  • žeby tá monogamia bola spôsobená z 90% časti cirkvou? na ktorú sú zvieratá dosť inteligentné a nezaoberajú sa takými vecami.. teda chcem povedať že sa nedajú ňou aspoň ovládať (každý nech si verí v čo chce) ale cirkev už dávno zasahuje aj do zákonov. aj tzv. morálnych pri čom (hlavne katolícka) ich sama porušuje. F_CK!!
    ale s pointou článku môžem jedine súhlasiť :)
  • Moc bych chtěla mít zase prsa, na která by se můj muž rád díval. Chtěla bych mít prsa taková, abych se nemusela stydět svléknout a jít v plavkách na koupák. Dost uvažuju právě o zvětšení prsou, ale pořád se tak nějak nemůžu rozhodnout. 

    • Tak můj muž měl moje prsa rád, i když jsem je ještě neměla upravené. Já jsme tam asi šla hlavně kvůli sobě, abych zase získala zpátky své sebevědomí a abych si nepřipadala tak stará. Nechala jsem si prsa upravit necelé dva roky zpátky. Vybrala jsem si kliniku, která používá implantáty, které jsou vhodné i pro menší hrudník. 

      • Kam jste šla teda? Prozradíte mi prosím, kde jste si prsa nechávala dělat? Opravdu by mě to docela dost zajímalo. 

        • Jak jsem psala, tak jsem chtěla hlavně vybrat kliniku, kde používají kvalitní implantáty. Proto jsem si prsa nechávala dělat na klinice https://www.perfectclinic.cz/plastika-zvetseni-prsou/ Perfektní přístup, ale hlavně ten perfektní výsledek. 

  • Od chvíle co mi po návštěvách fitka narostly prsní svaly do podstatných rozměrů, můžu říct s určitostí že nejen chlapy jsou fixovaní na prsa. Co mi s tím ty ženský dělaj, to je něco neskutečnýho.
    • milacekpublika

      Jo, tak tohle přesně moc dobře znám. Co mi trochu narostly prsní svaly, tak si říkám, že jsem fakt hračka a někdy ty ženský chápu, že jsou uražený. :-D A to přitom žádný vitamíny na prsa nejím, je to prostě jen vyhnaný cvičením a geneticky mám prostě dobrou postavu. Ale musím říct, že někdy je takové to štípání do prsou fakt trochu nepříjemné. Na druhou stranu se z toho dá udělat výhoda a přetvořit to v mocnou zbraň. 

  • Protože nebyli kojeni a tak mají tik !! mě to od roku a půl nezajímá. *1* *1* *1* *1* *1*
    • A víš, že máš pravdu? Asi před čtyřiceti lety na toto téma byla studie, která potvrdila, že "nedokojení" a odkojenci na náhražkách mají v pozdějším věku v oblibě velká prsa. A pak nesmíme opomenou také hospodské žvástaly. *1*
  • magdalena.korodiova
    *14* *14* *14* tato dikuze o ženských vnad užasnej napad

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit