Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, bohužel votočvohoz skončil a my všichni, kteří měli tento obchod tak strašně rádi jsme nyní nahraný :-) Já jsem si tedy pro změnu našla docela dost podobný online second hand, který se jmenuje onlinsekac. Jeho veliká výhoda je to, že vše oblečení vykupují od lidí a tak víte, že kupujete relativně kvalitní věci.

  • Já nakupuji ráda v second handu. Doma mám velkou vestavěnou skříň na oblečení, která mě pořád nutí nakupovat :-D . Když ji otevřu a vidím to volné místo, tak mi to prostě nedá :-D . Ráda nakupuji i proto, že oblečení v second handu není drahé, takže si toho můžu koupit hodně a pak si doma dělám módní přehlídku :-D .

  • macinan

    Také mám ve skříni pár kousků oblečení právě odtud. Ty ceny jsou tam dobré. Ale všechno se tam bohužel sehnat nedá. Před časem jsem třeba sháněla těhotenskou bundu a tu jsem tam žádnou nenašla. Nakonec jsem tedy koupila novou z happymum.

  • joskadevatej

    Moje žena tam nakupuje poměrně často. Už se jí tam povedlo sehnat spoustu hezkých věcí velmi levně. Teď nedávno si ale na levné dámské oblečení hodně oblíbila tento eshop: https://bavlissimo.cz/ Mám pocit, že zrovna tento týden jí má odtud zase něco přijít.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit