Přejít na výpis diskuzí

Zahrada jako celek

15.10.2013 | red
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta nejlepší investice do zahrady u nás byl zahradní domek. Máme malou garáž a kvůli nářadí jsem nemohli ani pořádně zaparkovat auto.

  • Mockrát díky za tip na tu stránku. Nějaké zahradní nářadí by se mi celkem hodilo. V první řadě ale musím vyřešit problém s prorůstáním trávníku. Už jsem se díval po různých možných řešeních a docela se mi zamlouvají takovéto neviditelné obrubníky: https://www.agrotex.cz/katalog/dle-ucelu/obrubniky_271 Nemáte náhodou zkušenost?

  • ivannavratil386

    Jo tak to máme dost podobně. Taky beru práci na zahradě spíš jako odpočinek. Je ale pravda, že občas to může být pěkně namáhavé. Zvlášť tedy pokud člověk nemá to správné zahradní nářadí. To já už teď naštěstí mám. Povedlo se mi ho sehnat z https://www.elimstore.eu/cz takže díky tomu mi teď jde práce na zahradě hezky od ruky. :)

  • Já na zahradě trávím poměrně dost času, protože miluji zahradničení a navíc máme krásnou terasu, ze které je na zahradu moc krásný výhled. Pořídil jsem si proto houpací křeslo a z terasy v něm občas pozoruji život co naší zahradě je.

  • macinan

    Skvěle napsané. Pro mě v poslední době zahrada především místo, kde si můžu odpočinout. Hlavně teď na jaře a přes léto na zahradě ráda trávím spoustu času, pečuji o květiny atd... To mi připomíná, že bych si letos možná už měla konečně koupit nějaká nová hnojiva, ať mi zase všechno hezky kvete. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit