Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neobhajujte kouření. Nejde o rakovinu, ale o ischemickou chorobu srdeční. Je sice možné si pomoci užíváním rybího tuku, ale jednodušší je nekouřit. Nikotin neškodí až tolik jako dehty, Nekuřte, v má rodině jednoznačně kuřáci žijí kratší dobu.
  • Pane redaktore,co uvádí americké studie je vždy účelově zaměřeno. Záleží kdo lobbuje.A že si člověk může prodloužit věk když přestane kouřit?? A o kolik si prodlouží život ten co přestane jíst ty svinstva co kupujeme v obchodech zahraničních řetězců?? A kolik procent lidí se nedožilo 80let co nikdy nekouřili?? Pište raději o počasí,tam nezvednete tolik lidí ze židlí.....i když vlastně nevím.....
  • V dnešní době je průměrné dožití mužů v naší zemi kolem 71 let, u žen kolem 78 let. Před 80 lety to bylo u mužů 47 let a u žen zhruba 50 let.
  • ... a dvě třetiny nekuřáků taky ne *16*
    ale koukám, že už to někdo napsal *3*
  • Staří herci mají 80 a jsou v pohodě, vůbec všichni herci kouřili a dožili se většinou vysokého věku, Jirásková si nechala dát do hrobu cigárko a koňáček, takže není to tak divoké jak se povídá, samozřejmě že to zdraví neprospívá.
  • Šak ho stejně brzo "klepne". *5*
  • Já mu neulevím. Já tady budu "smrdět" do stovkó. *2* *2* *2* *14* *14*
  • To je novina. *2* *2* I 2/3 nekuřáků se nedožijí 80-ti let. U nás možná ještě víc. *5* *1* *15* *16*
  • A tak se uleví důchodovému systému,k radosti Kalouska.
  • A koli kuřáků se dožije 80 let? Svádět ty vaše nesmysli na kouření.. dřív se indiáni léčili tabákem... možná to chce znát trochu historii tohoto zázraku. Znal jsem lidi co kouřili cigarety bez filtru a dožili se i devadesáti sedmi let. *12*
  • Zeman stále žije

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit