Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  •  Mně se bohužel podařilo prochladnout krční páteř při mém posledním a zároveň nejdelším letu v mém životě, bylo to konkrétně z Dubaje do Frankfurtu a vzhledem k tomu, že tam jela klimatizace na plné obrátky a nebylo možné si přenastavit teplotu, tak to šlo velice rychle. Doma jsem sice na klimatizaci zvyklý (máme ji konkrétně od společnosti https://www.m-klima.cz/), ale tam si nastavím příjemných 23 stupňů a mám se krásně.

  • Já jsem na ofouknutí krční páteře hodně citlivá. Venku si na to dávám pozor, ale když jsme si domů pořídili klimatizaci, tak mě vůbec nenapadlo, že bych mohla ofouknout i z ní. Po pár dnech jsem začala cítit, jak mě od krční páteře bolí hlava, takže si od té doby dávám pozor nejen venku, ale i doma. Klimatizace je ale jinak na léto skvělý pomocník. Když jsme si ji vybírali, tak jsme hledali klimatizace do bytu Pardubice, abychom pro ni nemuseli nikam daleko jet.

  • Vnější chlad lze šikovně kompenzovat vnitřním vytápěním. Jako palivo může být použit jakýkoliv alkoholický nápoj. Dobrý grog či svařák a další alkoholické laskominy příjemně zahřejí člověka. Alkohol nastavuje svoji přívětivou tvář všem bez rozdílu v sociálním postavení. Alkohol navodí příjemnou náladu jak u bezdomovce, tak třeba u Kalouska či Zemana. Jen ti movitější by si neměli moc zahrávat s alkoholem, protože alkohol umí zatraceně rychle nastavit svoji nepřívětivou tvář. Chudý člověk si vystačí s krabičákem či okenou a ví co a jak dělat. Bohatý člověk se spustí a je pak jako kombinace prasete a neřízené střely. Chudý a strádající člověk se lépe vyzná v ušlechtilém pijáckém umění. V poslední době přibývá těch, co nezřízeně chlastají, aby nějak kompenzovali tabákový deficit na základě stupidního zákazu kouření v hospodách. Takže alkohol pomáhá (zahřeje), ale může i ubližovat, zejména když horliví zdravotničtí inkvizitoři propadnou chuti stále něco zakazovat. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit