Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KronosDeret

    Ok, všechno dobré rady. Já jsem takhle po pár modelech zjistil, že mě modelařina opravdu nebaví, ale chtěl bych si fakt zahrát, gameplaye vypadaj hrozně zábavně. Jak moc tohle přestává lidi bavit a dá se prostě armáda koupit? Je to nějaké stigma?

    • honcka

      Jakou technikou si to maloval? Skus se podívat na Slapchop. Jinak samozřejmě můžeš si to nechat od někoho namalovat.

    • ales.smutny

      Úplně v pohodě, na českých burzách https://www.facebook.com/groups/680448842333619

      tak i zahraniční nebo Ebay.

      A stigmatu bych se nebál, lidi rádi prodávají i kupují a koření musí proudit :)

  • Sgt_Buckminster

    Krásný čtení <3

  • Svatá pravda. Jen bych dodal, že jedna z cest jak budovat armádu je nakupovat z druhé ruky. Snad to nefunguje jen pro Mariňáky.

     Začínám budovat BA. Velký milník bude Leviathan box. Pořádně naskočím do pravidel a použiju ho jako core armády.

     Přece nepůjdu do krámu a nekoupím 10x box sanguinary guard protože to hraje každý top list. :) Až se prohrabu pile of shame a leviathanem koupím si jeden box za odměnu. Možná dva 😅

  • honcka

    Dělám wargaming, deskovky i klasický kity, co doporučuju
    lepidlo - Tamiya ultrathin
    kvalitní kleštičky - ideálně ty, které mají pouze 1 čelist ostrou (díly méně létají), u nás jde koupit trumpeter cca za 500, případně přes aliexpress o něco lepší za podobnou cenu Dspiae
    štětec - WN serie 7 velikost 1 cca za 300
    kvalitní skalpel - Tamiya Modeller knife pro, což je brandovaná Olfa ta je o trochu je levnější

  • Potan

    "menší wargamy na podobně toxické hráče většinou netrpí (krom Napoleoniky, kde vás všichni sepsují za špatný odstín modré a vy už nikdy nikam nepůjdete) a v tradičním historickém wargamingu jde o něco jiného než žonglování s body."


    - Jako v  životě jsem na českém FB neviděl tuhle situaci reálně nastat. 😂

    • ales.smutny

      A byl to samozřejmě vtip s nadsázkou, myslím, že tady bude každý rád za nového hráče napoleoniky :)

    • ales.smutny

      Myslíš oba dva hráče??? ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit