Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FloweyWave

    Páni, dojmy z Bluebeard's Bride a ještě navíc od Pavla, jsem ve snu? :D

    BB je za mě ta nejhrůzostrašnější příručka, kterou jsem kdy četl. Obrázky v ní jsou děsivě podmanivé (ilustrované fantastickou Rebeccou Yanovskayou), slova do morku kostí protkána hororem až někdy i čistým šovinismem.  Příběhy, které chce abyste vyprávěli jsou znesvěcené násilím, perverzí a ponížením - ale především skutečnými hrůzami hororového ženství. Jako GM budete muset Nevěstu trápit fyzicky a psychicky dokud se i ona sama nestane další živoucí esencí jež splyne s terory Modrovousova prokletého domu...

    Jsem úchylnej sadista pokud tohle lowkey miluju? :D Řekl bych, že pokud máte rádi filmy jako Crimson peak, Coraline, nebo popřípadě i Ex machina a nevadí vám lineárnější hratelnost, tak myslím, že tady nemůžete sáhnout vedle!

  • Uf, uf...sakra dobrý článek, skvěle napsaný...díky za to. Jste čím dál lepší (redakce ZeStolu) a díky za články o rpg systémech - vždycky si rád počtu i o těch co si pravděpodobně nikdy nezahraju :)

    • patrik-hajda

      Moc děkujeme za krásná slova! Sám jsem velmi vděčný za to, že pro nás píši zkušení odborníci 🙂.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit