Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za me je feedback opet + :)
    Kdo si hraje nezlobi *5*
  • co je ještě větší nuda, než hrát deskovky? číst si o tom, jak hraje deskovky někdo jiný! *1*
    • SalemCZ
      Tak když vidíš že to je článek o deskovkách tak se na to nekoukej.
      • chtěli feedback na nový formát, tak píšu jak to vidím já, ostatně, takový feedback je uplně nanic, pokud není upřimný a to zahrnuje i negativní názory, ne každému se vše líbí/baví
        • SalemCZ
          podle Liku a disliku si asi jediný kdo to čte a nelíbí se mu to
          • to ovšem na věci nic nemění, že
  • mozno kupim neskor mam ine stolovky na plane napriklad aj te nthis war of mine.a potom chcme backnut western legends
  • Odulin
    Ve čtvrtek už byla hra v košíku, ale nakonec jsem sáhnul po deskovce This of War of Mine, takže právě teď se v obýváku na stole odehrává válečné peklo a Dice Forge holt až příští víkend.:) Zajímalo by mě jak moc ztuha jdou ty bočnice měnit, jestli tam není něco náchylného na lámání?
    • alladjex
      Stejná zkušenost. V první hře to šlo ztuha, ale v druhé třetí už pohoda. Materiál vypadá odolně. Vyndaváme stěnami, které budeme zakostkovávat. Dobře to jde vyndavat vrchní stranou nahoru, opačně to jde hůř.
      • Odulin
        Ok, díky za info. Objednáno, už je to na cestě.:)
        • Kde si to prosím Tě objednával? Já to nemůžu nikde najít skladem :-( Preference na CZ verzi, díky moc.
          • Hra byla krátce po uvedení na trh stažena z obchodů kvůli špatným pravidlům. Momentálně se všechny krabice přebalují s novými pravidly a prý snad ještě tento týden opět poputují ven *3*.
    • Při první hře jdou pekelně ztuha, ale “oběhají se”. Zlomit by se neměly, na vyndavání stěn jsme použili páku volnou stěnou nebo něčím malým kovovým.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit