Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Ve čtvrtek už byla hra v košíku, ale nakonec jsem sáhnul po deskovce This of War of Mine, takže právě teď se v obýváku na stole odehrává válečné peklo a Dice Forge holt až příští víkend.:) Zajímalo by mě jak moc ztuha jdou ty bočnice měnit, jestli tam není něco náchylného na lámání?
    • alladjex
      Stejná zkušenost. V první hře to šlo ztuha, ale v druhé třetí už pohoda. Materiál vypadá odolně. Vyndaváme stěnami, které budeme zakostkovávat. Dobře to jde vyndavat vrchní stranou nahoru, opačně to jde hůř.
      • Odulin
        Ok, díky za info. Objednáno, už je to na cestě.:)
        • Kde si to prosím Tě objednával? Já to nemůžu nikde najít skladem :-( Preference na CZ verzi, díky moc.
          • Hra byla krátce po uvedení na trh stažena z obchodů kvůli špatným pravidlům. Momentálně se všechny krabice přebalují s novými pravidly a prý snad ještě tento týden opět poputují ven *3*.
    • Při první hře jdou pekelně ztuha, ale “oběhají se”. Zlomit by se neměly, na vyndavání stěn jsme použili páku volnou stěnou nebo něčím malým kovovým.
  • Za me je feedback opet + :)
    Kdo si hraje nezlobi *5*
  • mozno kupim neskor mam ine stolovky na plane napriklad aj te nthis war of mine.a potom chcme backnut western legends
  • co je ještě větší nuda, než hrát deskovky? číst si o tom, jak hraje deskovky někdo jiný! *1*
    • SalemCZ
      Tak když vidíš že to je článek o deskovkách tak se na to nekoukej.
      • chtěli feedback na nový formát, tak píšu jak to vidím já, ostatně, takový feedback je uplně nanic, pokud není upřimný a to zahrnuje i negativní názory, ne každému se vše líbí/baví
        • SalemCZ
          podle Liku a disliku si asi jediný kdo to čte a nelíbí se mu to
          • to ovšem na věci nic nemění, že

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit