Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Existuje nejaká kvalitná deskovka, ktorú môžem hrať sám? Niečo ako solitér pri kartách.
    • nezohnateľý Dungeon Twister 2 : Prison
      Vraj aj Warhammer Quest je super pre 1 hráča.
    • Pán prstenů karetka, ale je to karetka, i když je to asi jedno :D
    • Pokud se zajímáš o modernější historii, tak klidně Cuba Libre, Fire in the Lake, Labyrinth : War on the Terror,
      Pokud máš rád wargamesy, pak doporučím něco ze série Day at Tarawa, Day at Omaha Beach, Day at Pelelieue nebo monstrozní Fields of Fire. Další tip je třebs Enemy Coast Ahead : Doolittle Raid.
      A nakonec dost možná nejlepší solitér - Comanchería.
    • Pozri Lord of the rings: card game, ide o zberatelsku kartovu hru, plno doplnujucich questov a expanzii, ktore aj nieco stoja. Mozes hrat v kooperacii alebo sj sam. Pekne prevedenie kariet, zaujimave, no pomerne komlexne pravidla. Mne sa tato hra velmi zapacila, zial z casovych dovodov sa k nej neviem dostat, cize zatial na nu sada prach. Mat viacej casu, tak sem tam urcite zahram.
    • z těch klasičtější třeba i Agricola/Caverna
    • A taky ještě Robinson Crusoe: Dobrodružství na prokletém ostrově mě napadá. *13*
    • alladjex
      V čestině Robinson: Dobrodružství na prokletém ostrově, to je asi jediné co mě baví solitérně.
      S aplikací by měl jít hrát v jednom Descent. Zombicide. Mars: Teraformace.
      Přibližně v listopadu by měla vyjít Pustina a This War of Mine. Scythe obsahuje variantu Automata pro jednoho. Příští rok vyjdou První Marťané. Je toho spousta i česky.
      • Veskoslav
        This War of Mine je venku. Ale ty jsi myslel asi český překlad, že?:)
        • alladjex
          Přesně tak. Psal jsem jen hry, které jsou nebo mají vyjít česky. Solitérních her v angličtině jsou tuny. Třeba Apache Thunderbolt Leader ... to bych bral ;)
    • Veskoslav
      X-Com, Lords of Hellas (pokud jsi nestihl KC kampaň), Lobotomy, Zombicide: Black Plague, This War of Mine (rozhodně doporučuji).
    • Doporučil bych karetní věci.Legendary alien encounters,xenoshyft onslaught nebo warfighter. Zajímavý solo mody má Adrenalin, 51st state nebo Neuroshima Hex.
    • Zombicide muzes hrat solo... taky toho karetniho Pana prstenu
    • Spousta, napadá mě např.:
      Gloomhaven, Mage Knight Board Game, The 7th Continent, Massive Darkness, First Martians: Adventures on the Red Planet, Too Many Bones a spousta dalších, přičemž First Martians a Mage Knight jsou i v češtině.
      • To jsou rady nad zlato :). Prakticky nic z toho se neda sehnat. Max Mage knight v eng a jeste blbe. Solo hratelne treba Mars: Teraformace, Male velke galaxie, jako polohra mozna settlers zrod imperia... Rozhodne to naejsou hry tak in jako vyse jmenovane, ale aspon se daji normalne koupit a nestojej absurdni castky
      • Arkham Horror (i v CZ).
        • Arkham (lepe eldritch horror v eng kvuli rozsirenim) je taky prudce jedlej, ale je potreba hrat za nekolik postav naraz...
  • mam uz ji doma nejaky ten rok a naprosto nechapu navod, to psal nejakej totalni DEMENT, absolutnen neni jasne, jak zacit a hrat, opravdu musiste na youtube...
    • Ať žijí lokalizavené verze. Sprasená pravidla, často chyby na komponenetch (někdy i symboly, což už vůbec nechápu). A s případnými expanzemi se z 90% rozluč nebo CZ/EN/DE hybrid. U těch větších a proporacovanějších raděj EN verzi.
      • No, pokud ji Petr má doma nějakej ten rok, tak má jinou starší edici s jiným překladem než ta, která se tady prezentuje jako novinka, takže ta kritika sem moc nepatří. Až si vyzkouší nový překlad, tak ať do překladatele šije jak divej, když se mu nebude líbit, ale takhle je to dost podpásovka.
        • Paulcz
          Co to je za myšlení. Podpásovka to je leda od toho kdo to přeložil a prodával. Navíc kde je záruka, že si koupíte novou verzi a ne to co se někde válí roky ve skladu.
          • Co je to za myšlení?

            Petrova poznámka pro každýho, kdo neví, že tahle hra vyšla v nový verzi v novém překladu před krátkou dobou znovu, bude vyznívat, že i ten druhý překladatel je d*ment a nezvládl svojí práci. Tohle je snad fér přístup?

            Navíc ta verze ty starý nahrazuje, protože se změnily i pravidla, takže ten starý překlad se teď pořídí leda tak někde v bazaru. *10*
            • Jenže on neříkal, že d*ment je ten, kdo to uvedl na trh, ale ten, kdo překládal ty pravidla. A tobě připadá fér, že někdo je za d*menta jen proto, že někdo před ním něco přeložil blbě? Pokud mi při ověřování na netu něco neuniklo, tak ten chlap v době vydání první verze s vydavatelem neměl nic společnýho.
            • Paulcz
              Ten kdo to uvedl na trh si za to může sám, takže to fér je.
        • To je míněno obecně. Je to FFG, to je skoro jistota rozšíření, ale BF už je většinou nelokalizuje. Třeba XCOM nebo SW Rebellion už mají expanze, ale na CZ se z vysoka.... Tak jen varuji dopředu, aby pak za rok, až vyjde expanze někdo nebrečel.
  • Mám ji doma. Hrajeme zatím s přítelkyní a druhá hra jí bavila :-)
    Trochu mě štve na manuálu z pravidel, že nejsou moc jasná. Musel jsem se podívat na youtube, kde mi to někdo vysvětlil.
    Kdyby někdo chtěl v jižních čechách zahrát, jsem ready :-)
  • Děkuji za typ na dárek k vánocům... :D Ještě jsem zaznamenal Monopoly s Warcraft tématikou a rovněž bych chtěl okusit Dark Soul deskovku nevíte jak to s ní vypadá ... ?
    • Veskoslav
      DS se vyplatilo v KC kampani, tak byl solidní poměr cena/co dostaneš. Teď jak píše Prase, nevyplatí se to, pokud do toho nechceš narvat majlant. To už je pomalu levnější a podle mě lepší STAR WARS Imperial Assault.
    • Osobně bych s Dark Souls deskovkou asi počkal. Ne, že by nevypadala zajímavě, ale za 2 a půl litru v základní verzi dostaneš jenom Dancer of Boreal Valley a Ornsteina se Smoughem. Zbylí bossové se dokupujou. Kdybys to chtěl komplet, vyjde tě to tak na 15 litrů, což mi teda za deskovou hru připadá už skoro dost.
      • to je pomalu desková výHRA ovšm jen pro vydavatele....
        • Veskoslav
          Tak to doporučuji se obloukem vyhnout čemukoliv, co si říká Warhammer:-D Protože to je solidní pálka.
          • Tak jako máš pravdu :D pokud se budeš bavit čistě o Fantasy battles( T9A) nebo nyni Age of Sigmar tak určit... mám doma dvě armády a byla by za to myslím solidní dovolená *1* ale třeba warhammer quest silver tower... nebo "pouze" deskovky ze 40ky jsou cenově ok *5*
            • Cajicek: taky jsem podpořil cena výkon se mi zdá dost dobrá, za $120 350 15mm figurek, akorát mě ničí ty optional buy, určitě půjdu do siege, ars nova a možná legendary battles, ale to už je dalších $170
            • Já jsem podpořil na KS Joan of Arc :-) vypadá to uzasne... kampaň pořad běží ... kdo by měl zájem :-)
            • Ono i FFG dokáže pěkně provětrat kasu. X-Wing, Imperial Assault, Armada, Rebellion.
            • Veskoslav
              Pravda. Kickstarter raději nezapínám tento měsíc, určitě by se tam našla deskovka, která by mě zaujala *1*
            • TO jo, ale to v podstatě žádná z těch nových krásných her ;)
            • Veskoslav
              No ty lepší deskovky i z toho 40k nejdou pod dva tisíce:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit