Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Chodíte někdo do Bohemia Boards & Brews?
    Přijde mi to jako moc příjemný podnik a skvělý nápad. Jako deskovkama nepolíbený, jelikož nebylo moc s kým hrát, tak si teď můžu i dražší kousky vyzkoušet klidně jen ve dvou a navíc u piva *1*
    • Hej, díky za příspěvek. Alespoň jsem si zase rozšířil obzory o podle všeho super herní podnik! :-)
    • Bohužel jsem si ještě nenašel čas a to to mám kousek od domu *9*.
  • Hra mě nejprve nadchla, krásná práce, svět atd. Problém je, že za několik her se nepodařilo nikomu vyhrát jinak, než lovem monster. A to byl vítězný Herakles ve druhém kole v podstatě vymazán z mapy. Tedy hra pěkná, mechanika atd. super, ale bojím se, že je to trochu "broken".
  • Měsíc zpátky jsem to už u kamošů viděl, pěkná hra.
  • Odulin
    Vypadá to dobře což o to....ale já už se nemůžu dočkat Gloomhavenu, který jsem právě vydražil, za celkem hříšný peníze. Tomu karetnímu combatu nemůžu odolat. (Mage Knight miluju)
    • Och, tak to závidím. Naše skupina se na hraní domlouvá už půl roku. Z plánovaného začátku v únoru se před pár dny stalo září *1*. Tak snad se k tomu nějak dokopeme.
      • Odulin
        Určitě se dokopejte a přeji ať se skupině líbí. :) Kampaň už jsem rozjel a jedu buď sólo 2 postavy nebo s bratrem a je to super.
        • Věřím, že to první místo na BGG je zasloužené a pořád doufám, že se některé z českých vydavatelství rozhoupá. Ale chápu, že se jim do toho nechce... Cílovka malá, cena v oblasti mdlob. Jen doufám, že je to herně lepší než první Pandemic Legacy, který je pro mě osobně zatím nepřekonaným koopem.
          • Ona to taky vůbec nemusí být záležitost toho, aby se vydavatelství "rozhoupala". Mezi (úspěšnými) Kickstartery se poslední dobou rozmáhá takový "nešvar", že se jim do lokalizovaných retailových verzí moc nechce.
    • Proč teď dražit, v 7. měsíci by měl být dostupný v českých obchodech reprint, 2. vydání. Mám už od března předobjednáno. Původně měl být dostupný začátkem dubna, ale posunulo se to na 7. měsíc.
      • Ahoj, nejak to nemuzu najit... muzes postnout odkaz kde se da predobjednat?? :) diky
      • Odulin
        Jj vim, ale proste jsem nedockavy a hlavne ted mam na to cas a chut, tak jsem si trochu priplatil a uz je to doma. 2.vydani+solo kampan+poradace na zetony. Nadhera.
        • Hmmm ... taky už se těším :D, já předobjednal 2. vydání a sadu dodatečný vinilových polepek které jdou použít víckrát a měli by jít dobře odlepit, že nepoškodí herní materiály, stejně karty plánuju polepovat přes obaly a záznamy do mapy provádět (achievmenty, splněné scénáře atp.) do interaktivního pdf které je ke stažení na Board Game Geek. Ten Legacy element je jediná věc co mne u Gloomhaven děsila, ale myslím, že když to vyřeším takhle tak to bude bez problémů a půjde vše použít opakovaně.
  • Proč ta mapa a hra vypadá jako kopie Game of Thrones board game?
    • Ano, vypadá ten board jako Game of Thrones. Určitě doporučuju si zahrát, třeba i tuhle verzi pro 10 rodů - https://boardgamegeek.com/thread/1766678/epic-variant-10-players-monster-map
    • tomekbobek
      Nemusíš hledat ani ve fantastickém světě ohně a ledu, abys našel velmi podobný reliéf pobřeží :)
    • alladjex
      Ha, odhalení iluminátů! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit