Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máte tip na nějakou dobrou survival deskovku?
    • Nebo First Martians: Adventures on the Red Planet - momentálně se připravuje vydání v češtině - První Marťané: Dobrodružství na rudé planetě.
      • Díky všem za tipy. Něco si vyberu. (asi this war of mine)
    • Neanderthal: Lovci mamutů - je to dost abstraktní a taky trochu kostky, ale survival je to pořádný.
    • Odulin
      War of Mine nebo Robinsonův Ostrov?
  • Skoncil jsem cist recenzi u potreby smartphonu nebo tabletu. Nic pro me.
    • U první edice hry appka nebyla potřeba. Náhodou u téhle hry je to super. Původní (ale tedy nevím jestli i u druhé edice) první edice totiž byla řešena formou Dungeon Master VS investigators...Tzv. jeden hráč hrál za hru a ostatní kooperativně spolu. Pro herní skupiny, které nemají rádi toto rozdělení je to super věc :)
  • Khanemis
    S Mansions of Madness jsem měl tu čest před lety právě v té první verzi. Byl to výtečný atmosférický zážitek, který se pěkně doplňoval s předchozím Arkham Horrorem (v podstatě to byla její komornější a detailnější verze, soustředěná na průzkum jediné lokace). Rozhodně to ale patřilo mezi jedny z těch náročnějších her na naučení, přípravu a odehrání vcelku. Nejsem si jistý, zda bych ale preferoval tuhle smartphonovou verzi...chápu, že to má své výhody, ale zrovna u tak příjemně retro stylizované záležitosti mi přijde, že neustále odskakování od pěkných kartiček a figurek k zářícímu displeji mobilu/tabletu bude poněkud rušivou záležitostí. Navíc vůbec nebyl od věci hrát proti ostatním:) Škoda, že si MoM nerozhodla nechat obě možnosti.

    Ale je zajímavé vidět, jak se ty hry stále vyvíjejí:)
  • oh sh1t to vypadá luxusně! Cthuhlu jsem tvůj!
    • jj, tady to vypadá luxusně. Bohužel v krabici najdeš něco jiného (černé figurky hrdinů v o 2 třídy horší kvalitě).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit