Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SGwint.cz

    Moc děkujeme za recenzi!  Jen malá oprava informace:
    Nejde o "roční členství" - Členství je
    zdarma na neomezenou dobu, pouze odměny pro podporovatele měníme ročně. 

    Za tým SG
    Marzi

  • Nikde jsem se bohužel nedoklikal, koho, kde a jak mám v případě zájmu o Gwintove karty kontaktovat... můžete mi kdyztak prosím někdo poradit?

    • link je tady, ale úplně přesně tomu taky nerozumím. Staneš se členem a jako odměnu dostaneš karty, ale v jaké podobě nebo množství mi z toho není jasné.

      • SGwint.cz

        Nejde o žádný trik, samozřejmě dostaneš všechny karty :) Dávat ti třeba jednu frakci by byl přece nesmysl...
        Stačí se tedy stát členem a poslat podporu spolku, už jen do konce tohoto ledna.
        A pozor! Nejde o "roční členství" Jde o chybu v článku. Členství je zdarma na neomezenou dobu, pouze odměny pro podporovatele měníme ročně.

        Za tým SG
        Marzi

      • Tak jsem našel postup na jejich FB stránkách 😉

        • A podělíš se o info, jak to tedy je? 😉

          • Jasan.

             Napsal jsem mail s žádostí o zaslání přihlášky do gwentoveho spolku na tuto adresu:

            spolgwint@gmail.com

            a okamžitě se mi dostalo odpovědi co a jak i s přihláškou k vyplnění 😉

            • Díky! Tak, třeba někdy někde na turnaji 😀

  • Hmm chápu článek správně, že za zaplacení členství ve výši 1200,- získám kompletně všechny karty všech frakcí ve fyzické podobě v kvalitě jako má např. MTG a můžu s nimi pak hrát na turnajích? Takže z toho jde postavit hned několik hratelných balíčků? To chápu asi špatně, protože jestli ne, tak hned provětrám peněženku 😁 gwent byl fajn, ale raději s kartami posedím u pivka než obrazovky 😀

    • patrik-hajda

      Mělo by to přesně tak být, tedy vše za jednu cenu (alespoň se nikde nepíše opak a nebylo mi řečeno, že by za jeden roční příspěvek byl jen jeden balíček, to mi ani nedává moc smysl). 

      Není to úplně stejný materiál (ani formát) jako u MTG, ale karty jsou příjemně tvrdé s lesklou povrchovou úpravou, žádný tenoučký papír, který by se hned ušmudlal. Člověk má pocit, že drží něco prémiovějšího. Jak píši v recenzi, je to rozhodně srovnatelné s produkcí v deskových hrách.

      • Pecka, díky za info! Ještě počkám jestli se k tomu nevyjádří přímo SGwint.cz a případně se rozloučím s 12 stovkama...to mi přijde, jako adekvátní cena za spoustu příjemných večerů :)

        • SGwint.cz

          Ahoj! Je to přesně tak. Není v  tom žádný háček :) Jde o komunitní neziskový projekt.
          Všechny frakce, z každé jde postavit několik různých balíčků, to byl jeden z faktorů nové verze.
          Na účast v turnaji mít karty nemusíš, ale můžeš si své (od nás oficiální) přinést.

          Za tým SG

          Marzi

  • TheRKD

    Vypadá to krásně. 

    • SGwint.cz

      Děkujeme :) jsme rádi, že se líbí

  • KrPa

    do SG Gwintu pridali dalsi frakci, co je jen ve hre? Protoze v kazdem dataci hry byly vzdy jen 2 frakce. Skellige je tedy navic.

    ja svuj ofiko gwint naskenoval zadarmo...

    • SGwint.cz

      Součástí SG Gwintu samozřejmě Skelligské ostrovy jsou. Dokonce vyvíjíme i vlastní šestou frakci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit