Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Settleři jsou docela fajn a čas od času je vytáhneme.
  • Mart9
    "Deskové a počítačové hry k sobě mají blízko"

    Cože? *15*
    • Veskoslav
      Evidentně si myslíš, že deskovka=Člověče, nezlob se....

      Ale ty evidentně nechápeš spoustu věcí. Zeptej se Jacka, třeba ti poradí.

      Říká ti něco například Blood Bowl? Nebo z čeho si myslíš, že vycházejí "krokovací" hry a proč mapa vypadá jak kostičkovaný papír? Nebo Magic? Armello? Endless Legend? I třeba takový Shadowrun Returns? Space Hulk? Talisman: The Horus Heresy?

      Z čeho si myslíš, že ty hry asi tak vycházejí? To, že jsi diletant, to už víme...
    • A dál?? *7* *6*
      • Nic dál. Dva sifóny. Pro herního burana.
      • Mart9
        Má to k sobě blízko asi jako auto a šlapací traktůrek.
        • Ty jsi važně troll a tady ještě ke všemu dost slabý troll... to že ty jsi skončil u člověče nezlob se a nic jiného jsi nehrál nebo ani neznáš, neznamená že k sobě nemají deskovky a pc hry blízko...
          • Mart9
            Napsal jsem to dost jasně. Společné to má jen to, že se obojí hraje. Stejně jako auto a šlapací autíčko - obojí jezdí.
            • Nevím proč s tím nesouhlasíte, ale objektivně deskovka = stačí jeden člověk, který hru má a zná pravidla a celá skupina si může zahrát, ale wargame (hra s miniaturama) = každý musí znát do detailu pravidla (většinou pár knížek) a mít vlastní sbírku figurek/modelů.
            • Warhammer není deskovka. Boardgame a wargame je sakra rozdíl.
            • Šmudlíku ok tedy, a co jako Warhammer ? Jsi si vědom, že to je primárně deskovka ? Tady je vidět, že si opravdu hloupý, protože říkáš na něco názor co si nezkusil, nikdy. (Jak dítě: tatiii mě to nechutná ! Kdyť si to ještě ani neochutnal...!) Jen namátkou Witcher, WoW, DS jsou parádní deskové hry na několik hodin a opravdu mají dost blízko k té hře, už z logiky věci by mělo.
            • Protože to je grandiozní nesmysl... už jenom proto, že první hry vůbec jsou v podstatě "porty" stolních her do pc podoby... ale jelikož tě nic nepřesvědčí nebudu plítvat energií.

              Howg
            • Mart9
              To máš pravdu. Nic mě nepřesvědčí, že počítačové a deskové hry k sobě mají blízko. Ani nevim, proč ses toho hned tak chytil, pouze jsem napsal svůj názor.
            • Však jsem to taky napsal jasně... a navíc tobě nemá smysl nic vysvětlovat
  • Zombicide mam doma a je to vazne paradni hra...akorat je z toho citit, ze tam trosku chybi ten KS obsah "navic". Ale i tak ji vrele doporucuji *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit