Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 25.10.2022 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Ten bílý motiv stránky ja HROZNÝ. Večer to člověku vypaluje oči! Je potřeba s tím něco udělat, jinak to odradí spoustu lidí.

    Pokud se vám to bílé pozadí líbí, tak si ho klidně nechte. Ale v 21. století je běžným standartem na webech, že návštěvnící mají možnost si tlačítkem přepnout do tzv. "DARK" módu.

  • Hotereg

    Jen pokud by to někoho zajímalo tak Holy Grail Games (Encyclopaedie, Rallyman, ...) zbankrotovali. S tím že od Rallymana Dirt bylo po Evropě doručeno jen 60% a v Americe nic.

     A možná se to týká ještě nějakých her.


    • patrik-hajda

      Máme o tom článek zde:

      https://www.zestolu.cz/deskovky/studio-stojici-za-encyklopedii-a-museum-pictura-konci-budoucnost-rallymana-je-nejista-551040

  • Všiml jsem si, že v přehledu Svitků Hrdinů máte starou verzi pravidel 0.505 Papyrus. Aktuální verze je však již 0.6 Pergamen a podle informací od autora brzy budou vycházet pravidlaverze 0.62.

    • patrik-hajda

      Děkujeme za upozornění, nová verze pravidel je na kartě doplněná.

  • Zdravím, jenom překopíruji co jsem vám psal pod článkem o Shadowrun 5e na HumbleBudle:

    Ahoj, nemyslím že úmyslně, no v článku je zavádějící informace :). Nejedná se o překlopení do 5e DnD. Je to prostě 5 edice pravidel Shadowrunu, která je na světě nějaký ten pátek. V dnešní době je už venku šestá edice, jenž je poměrně rozporuplně přijata.

  • Proc je slovo Debil oznacene jako nevhodne? Je to lekarsky vyraz! Kdyz uz chcete cenzurovat tak alespon s inteligenci a ne jako Sony ktera maze slovo fakticky. 

  • Otázka prosím. Když jsem založil hernu, tak je možná její editace později? Případně jakou formou to jde? Díky 

    • patrik-hajda

      Dobrý den,

      v tuto chvíli bohužel není dodatečná editace uživateli možná. Své požadavky na změnu napište prosím na adresu: redakce@zestolu.cz.

      Děkujeme za pochopení.

  • plota

    Dobry den u informaci o hernach, konkretne Kostelecký klub deskových her v Kralovehradeckem kraji je spatne oteviraci doba. ( Pondeli), spravne je otevreno streda od 18 hod, ostatni dny zavreno.

    Dekuji za opravu, Martin Plotek

    • patrik-hajda

      Opraveno, děkujeme za upozornění.

  • Corvus

    Ha! Vidím, že mě již předešel pan Derp. Aby tu nebyl osamocen: Taktéž prosím o dark mutaci webovek, protože mé 40leté sítnice již běloskvoucí weby neutáhnou 🙂 Kde to jen trochu možné, vždy přepínám webovky do dark módu. Bílá se fakt nedá dlouho vydržet. Kor u delších článků. Např. u trojdílného D&D článku od Pavla Bareše mi málem web vypálil bulvy. Díky moc za black & white přepínač!

    • patrik-hajda

      Na dark modu se pracuje. Spustíme ho v nejbližší době a bude o tom na webu informovat.

  • Dobrý den, sháním kontakt na Michala Krupičku ohledně připravovaného rozhlasového pořadu. Mohl by se mi ozvat na 777852582?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit