Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidské osudy jsou nevyzpytatelné.

    V roce 1990 mě operoval nějaký MUDr. Vladimír Dbalý na neurochirurgii v Ústřední vojenské nemocnici v Praze a dá se říct, že jeho umění mi umožnilo prožívat další kvalitní život.

    Nevím, jestli nejde o shodu jmen, ale tomu člověku osobně vděčím za mnohé. 

  • Super. A honorar cteneho obcana Monaca Rittiga ? Opravdu jsem rad ze jsem se vystehoval z toho , jak to vubec nazvat ... Tedy , ne ze tomuhle tu desitku nepreji. O kolibrikovi na smrt nemocnemu Janouskovi skoda ingoustu .. Bem , vite jak to jmeno vzniklo ? V podstate jako varovani . 

  • Dbalý byl nedbalý.

  • Poslední poznámka. Poku se chcete hnout z místa, vyvarujte se Pithartům. To je taková divná lidská nálož. Nic neumí, na všechno si stěžuje. Fuj sem rád že to má za pár.

  • Buďme rádi že jsme zdraví a trochu nám slouží hlava. Jinak z toho budou velký poučky jako od Pitharta pro všechny a na ho.no.

  • Máš recht. I Když vlastní řečí si to opsal dost dobře.

  • Velká škoda že nepustil parťáky. Takovej tres 10let 5 máš ve vazbě a deš ven. To trochu zavání.  Jestli o tom propuštěnín nebude rozhodovat Ninuška od Veškrnů.

  • jense se nedivte stejne nebpude do vsezeni protze se sjede koksom a uleti s ruskoiou posadkou stronatu na odvracenu stranu luny/mesice !!!

  • Bez iniciativy pana ředitele Dbalého by se projekt digitalizace chorobopisů,

    natož nákup Leksell gama kniffe - NIKDY NEUSKUTEČNIL...

    Čili - "čiň čertu dobře, peklem se Ti odmění"

  • vanhorne

    Ten asi nebude ze staje ANO ani z hradni velkovykrmny.😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit