Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byl někdo za Opencard zavřený, byl někomu zabaven majetek?:-)),když to stálo bezmála 1 miliardu?:-))))))))))))))))))))
  • Dobře jim tak, jsou vesměs voliči téhle garnitury tak at se třeba po*erou *16*
  • nákupem nepřispívám pouze jako správný nevolník daněmi . . . dělejte to taky tak . . . nebudete ve stresu
  • Nerozumím tomu, Pražany okrádají zloději, taxikáři, radničtí mocipáni a tuneláři (tunel Blanka), OpenCard, kradou či přesouvají peníze směrem k sobě poslanci (ještě štěstí, že švýcarské banky to vyšetřují přes pražské policajty) a Pražané jsou spokojeni. Nebo že by v Praze žili jenom zloději?
  • A zase se firmička nějakého pražského pohlavára pořádně napakuje.To se to panečku legálně rozkrádá a občané zaplaťte a zaplačte..... *16*
  • ... ňou koment ... šoudrzí a šoudršky ... nažďár!!!
  • Hrdinní, nezištní a všem pravdy přející čeští boží bojovníci proti Bruselu !!!
    Sledujíce váš neúnavný boj proti EU a Bruselocentrizmu za výlučnost České republiky, rozhodli jsme se my Moravané po vzoru bratrů Slováků nepřekážet vám v tomto boji a opustit vaši vozovou hradbu. Požádáme o obnovení tradičního svazku s Vídní (k níž jsme měli vždy mnohem blíže než k vám - nejen kulturně a mravně, ale i municipální správou). Hodláme posléze vytvořit desátou rakouskou spolkovou zemi Moravu s vlastní zemskou vládou i zemskými zákony. Tím zároveň posílíme (ušlechtilý) slovanský živel spolu s Chorvaty a Slovinci v Rakousku. Nebudeme muset s vámi vést „falešné a prázdné“ diskuze, jako např. o zavedení Eura coby měny. Vám zůstane měnová kuriozita – Pražský groš (Pg) - namísto dosavadní (Kč). K majetkovému narovnání vás pozveme do vily Tugendhat (po konzultaci s Vladimírem Mečiarem). Předběžně vám nabízíme, že s Muchovou epopejí si můžete odvézt i Dukovany (třeba na Letnou namísto Blobu, či k zapůjčení do Japonska). K tomu vám přidáme na památku brněnský žulový třicetitunový „vibrátor Primátor Onderka“ i s primátorem včetně řetězu (ale jen kozího). Oba jsou bohužel nefunkční, avšak nezničitelní. Vlajku si klidně ponechte, na zakrytí celé vaší euroodpadové kotliny. Zato heslo rodáka Masaryka z hradního praporu bychom si vzali – vy si tam vyšijte třeba: „My Prahu nedáme – radši ji zbouráme“ (aspoň náhodní turisté budou náležitě poučeni – a to nejen pražskými taxikáři). Váš „ctnostný mocnář“ toho aspoň nebude mít tolik na únavné inspekční inkontinentní objíždění a pojídání osoleného kóšer chleba od starostů. Může být volen levně aklamací přímo na Koňáku. Na Vítkově je pro něj teď po Gottwaldovi místa dost. Když dáte betonovému loupežníku a euroteroristovi Žižkovi do ruky raketu (tenisovou), nebo ukořistěné pero, ušetříte za novou sochu (při vašem krizovém hospodaření) a můžete prodražit Blanku, či jakýkoli jiný český tunel. Vyvěsíme: „Češi nekrást tady“(protože „Kdo nekrade, není Čech, hop, hop, hop“).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit