Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Učit se, učit se, učit se!
  • Tak, přátelé, nevím. Každý propadlík se dnes odvolává. Kam to povede ? K tomu, že nikomu nebude dovoleno propadnout ? *3* Zlaté dřívější, jasně nastavené maturity.
  • Pitomcům se rodí pitomci, kteří si myslí, že dostanou něco bez práce (učení).
  • Tento bordel v republice se bude hodně dlouho uklízet. Já mám fakt pocit, že se někdo snaží z nás udělat národ analfabetů, idiotů a snadno zmanypulovatelných otroků.
    Kdo pořád vymýšlí takové nesmysly? Jak se do vlády dostali takoví tupci a zaprodanci?
    To jsme vážně tak ubohý národ, že nejsme schopni zvolit ty správné lidi a s těma neschopnýma patolízalama pořádně zatočit?!
    Vždyť oni nejen že zotročili matky a otce ale chystají se intelektuálně zubožit i jejich dcery a syny!
    • Ubohý komentář idiota!
      • Tak se aspoň pokus nějak ze sebe vydolovat ten svůj, ty inteligente...
  • Nějak to s tou liberálností a ústupky pro madurandy přeháníme. Nevyhazujeme přece mraky peněz za flákaní se a výrobu imbecilů.....
    Nebo vlastně jo.. HLUPÁKŮM SE SNÁZE VLÁDNE, PROTOŽE NIC NEUMÍ A TAK NA VŠE KÝVNOU....Ů.ach jo...
  • Dobře jim tak. Měli se líp učit. *14* *7* *1*
  • Maturoval jsem tenhle rok. K mému překvapení dokonce i s vyznamenáním. Za celý čtvrtý ročník jsem si nezaložil jediný sešit. Chodil jsem do školy tak nějak normálně a učil jsem se jen když jsem fakt věděl že to neumim.

    Ať mi nikdo neříká že to bylo těžký zatraceně...
    Didaktický test z češtiny byl směšný. Totéž angličtina - tu mohl nedat jen někdo, kdo se flákal a měl čtyřky/pětky už od doby, co začal s cizím jazykem.
    Slohu z ČJ jsem se obával po tom co jsem slyšel, že to dopadá špatně. Nicméně jsem nakonec měl nadprůměr bodů.
    Ta maturita už nejde zlehčit, protože už teď je směšná...
    Jediná maturitní část které jsem si vážil a viděl jsem, že je na úrovni, byla ta profilová část z ekonomiky, managementu čeština - literatura. Tam jsem byl opravdu prověřen zda umím.
  • To je v naprostym pořádku.Kdo na to nemá tak propad.Proč by měl dostat maturitní vysvědčení ten kdo nezvládá učivo.Hold je jim asi líto zbytečně promrdanejch roků ve škole.Takovej je život.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit