Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máte úplnou pravdu pouze jste se spltl ve jménu - místo pana ministra Kalouska tam má být správně - ožralecký křivák a podrazák NICzeman.
  • Kalousek,toť podlézavec,alkoholik,arogant,chvastoun,klevetník,milovník lehkého života,
    jedním slovem parazit.Vícenásobný politický přeběhlík který sám dříve prohlásil konec
    s politikou,ktepak neskončí sám pomozme mu mi voliči !!!
  • Pláčete na špatném hrobě. A v podstatě dost dobře nechápu, proč se obracíte na mě. Jen proto, že jsem byla, jak říkáte první na řadě?
  • Paní nebo slečno Evo. Je mi jasné, že za něco může minulý režim. Co udělal pro své občany nový režim, to by mě zajímalo? Jak se řeší bydlení. Za kolik vyžije čtyřčlená rodina. Pokud jsem pracoval, měl jsem vždy brigádu. Odpracoval jsem tak 320-350 hod a to mi dalo kolem 7500 kč. Byt jsem koupil za 18000 kč. Nájem byl 350kč, telefon 50 kč. Manželka vydělala tak 2500 - 3000, ale také měla přesčasy. Pracoval jsem od r.1966 - 2011. Jaká je dnes realita. Byla jste první na řadě, proto jsem oslovil Vás. Moc se Tady nezdržuji, nejsem tedy do dění zasvěcen
  • CHtěla bych podotknout,že jsem napsala nelichotivý příspěvek na TOP09 a zanedloho potom,se objevili urážlivé příspěvky pod mým jménem,chtěla bych se tímto těmto lidem omluvit i když jsem to nepsala já .Pokud někoho tyto příspěvky štvou tak ať si to píše pod svým pseudonymem.Tito provokatéři chtějí rozeštvávat národ.Hanba jim.
  • tak toto napsal někdo pod mým jménem
  • ...za to ty kypíš inteligencí. Neodkopáváš se z toho v noci?
  • *1* *1* . Tak to je hláška dne. Dobře jsi ho utřel blba.
  • Zavři hubu posero. *1* *1* *1*
  • kocourAmadeus
    Když se dva perou, třetí se směje. Jen do toho hoši!
  • Volte si komunisty hloupé socky,oni Vám ukážou ráj na zemi.Nebudete muset makat,vysoké dávky.Zkrátka pohoda.
  • O tobě je známo že to nemáš v hlavě v pořádku.
  • O tobě je známo, že to nemáš v hlavě v pořádku.
  • O voličích top09 je známo,že to nemají v hlavě vpořádku
  • Mám stejný názor a takových jako Já a Vy je více,to co jste napsal je pravda a prdící ať si prdne
  • Ahoj Prdíku... :-) Ale to je mi jasné, že čekali na vhodnou chvíli, proto píšu, že je to "zajímavé"...
  • A pan je soudruh, hned tyká.....
  • Určitě, o tom nepochybuj. Oba jsou vychcaní, jako mraky a to musí zakrýt, jinak si snížií šance...
  • Tvoje hloupost jasně vede....ty placenej agitátore. Váš, kam jsi mne dostal """ Já jsem uvažoval o volbě Babiše, ale dáky tvým článkům jsem toho zanechal a jdu volit komunisty. Možná nás bude vívero A Filip ti pošle tisíc děkovných dopisů. Víš , čím jsi mne odradil ??? Hloupým líčením "ráje na zemi pod vedením Babiše". Největší nesmysl, který jsem kdy slyšel...
  • ... čau, protože jednoduše čekali na vhodnou chvíli :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit