Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tady je zase "moudrostí" členů Bratrstva smažené koblihy 😀😂😛

 • ááá dvě chytré lopaty z Letné Ja a Ja nám tady přišly udělat jasno.Páchnoucí lůza co umí jen hulákat po ulicích a nosit kartonové desky počmárané fixem tady nadělili lekci těch nejskvělejších myšlenek.Pěkně jste to tady dvojko namastili. Ale to je tak maximum co můžete.Zlostně a bezmocně štěkat. Pouliční chátra tady nerozdává karty.

  • vanhorne

   "Páchnoucí lůza co umí jen"

    Ja a jen ja, to smrdi Hradem a Capim Hnizdem, ty fixem pocmarana figurko z cartoonu.

 •  Člověk se nestačí divit co Babišovi ovce dokáží ve svém chorém mozku vyplodit! Bureš jede podle estebácké šablony a mstivý stařec Zeman nad tím dohlíží. Ať nám Bureš sdělí kolik je průměrný plat v jeho firmách ?Proč lže ohledně bruselského auditu?Schillerová ho kryje co to jde. Co jeho finanční poskok Janeček,který si zasedl na firmy a dneska se jim vrací peníze ze státního ?Jenom tupec nemůžeš vidět problémy okolo Bureše.Je vidět ,že Prchalova propaganda pro svého führera je stejně účinná jako ta Goebellsova nebo Rudého práva.

  • Je vidět, že z velké části občanů naší země se staly pouhé ovce: stačí jim dát koblihu a slíbit, že bude líp a k tomu pár sprostých rádoby "vtipů" z hradu a ovce si s veselým bekotem jdou volit své chány  a rádoby cary.

   • A ty jsi jako kdo?Jakože "obcan"?Je pohroma jak se už kdejaká lůza dorve ke klávesám a chce být vidět.Nevoní výsledky voleb panáčkovi. Chtěl by zas Bratrstvo modré pracky a ostatní šejdíře.Ale ono se nedaří,co? A tak se vyhryzuje na pana ministerského předsedu. Zbytečně.Kdyby se modrá smečka uřvala zlostí .. nic naprosto nic nezmůže. Fajn pocit, co?

 • PRVNÍ OTÁZKA V DISKUSI BY MĚLA BÝT - CUI BONO (komu ta štvanice slouží)?

  Celá honička na ing A. Babiše začala ve chvíli, když na jeho příkaz Česká „národní“ banka ohlásila  konec intervencí české koruny vůči euru, což byl prvotní signál, že jde o peníze. 

  Kdo se někdy zajímal o podvod bankéřů, který se nazývá státní dluh, tak mu je jasné, že každý ministr financí - tím spíše premier - který se pokusí tento jejich švindl zhatit, musí být odstřelen.

  Stručně řečeno:
  Podvod bankéřů spočívá v tom, že vyvolení z vyvolených, tedy ti na vrcholu pyramidy, nechají vytisknout barevné papírky, kterým se říká peníze. Protože tyto papírky nejsou kryté žádným cenným kovem, tak jsou naprosto bezcenné. 

  Vlastně už teď jsou vidět (pro nás) pozitivní „následky řádění“: ing Babiše v minulých letech  - poslední roky se téměř vůbec neemitovaly jednoroční státní dluhopisy !!! 

   Za tři roky ministrování ing KALOUSKA jich vydalo a následně - i s úrokem - odkoupilo za cca 460 miliard Kč!

  Za celou dobu působení ing. BABIŠE ve vládě - jak jako ministra financí, tak jako premiera - za necelých 100 miliard Kč.

  TAKŽE...

  • Srovnejte si - VÝDAJE za rok 2016 v Kč: ing. Babiš       PhDr. Fiala              ing. Kalousek

   telefon, internet                                                   0,-                 16.462,-                        31.004,- 

   ubytování                                                            0,-                204.000,-                      204.000,- 

   na reprezentaci a cestování                              0,-                483.600,-                      446.400,- 

   kanceláře, asistenti                                     488.00,-                892.400,-                      631.640,- 

   odb.konsultace                                          75.211,-                181.000,-                      180.000,- 

   _______________________________________________________________________________ 

   CELKEM                                                   543.211,-              1.677.462,-                   1.503.044,-

   • A PRÁVĚ PRO TO.Proto si pan ministerský předseda může dovolit. Může si dovolit víc než "podpásovky".Může si je dovolit zejména pro to, že každý sprostý umouněný šmudla a životní ztroskotanec od naprosto každých novin se o něj otře. Si myslá že budou in - když hodí jedovatou slinu. A ejhle pikolík, ono to nevychází.Novinový balast už neví kudy kam.

    • vanhorne

     ".Novinový balast už neví kudy kam."

     Kdo nevi kudy kam je Bures, kteremu hori koudel u vyfuku a polykaci koblih z toho dostavaji zachvat padoucnice.

 • Babiš má k dokonalosti nekonečně daleko, proto je nedokonalým premiérem. Ovšem naprostá většina kritiků Babiše má větší problémy s logickým uvažováním než Babiš. Tito kritici se utápějí ve vědomí své domnělé mentální nadřazenosti či dokonalosti a nejsou v dostatečné míře schopni realisticky vyhodnocovat události kolem sebe. Všem kritikům Babiše bych přál méně pýchy a více sebereflexe, která jim nabízí netušené možnosti poznání jak sebe, tak i věcí kolem sebe.
 • felix.julec

  "Hlídací pes.org"je plátek sám o sobě nedůvěryhodný,koho chce tedy kacerovat.

 • A on snad někdo čeká něco jiného od STB-ckého konfidenta, mektavé megazlodějské imigrační vtěrky - jakéhosi koblihářského naboba Bureš/babiše??? 

  Pokud Ááááňňoo je to opravdu velmi velký naiva, vždyť všetko je jen kampáááňň a úúúčelkovááá.

  Stačí pohlédnotu jakou má ta směšná kreatura učitele ve lžích, křivárnách, podvodech - jeho osobní  loutkovodič - další komouš.práskač zeMAN je jeho zdatným učitelem.

  • KIMCID

   Prdne ti cévka soudruhu.Máš to celé pomotané. Jdi na stránky Mateřídoušky tam je to pro tebe na tvou úroveň dost chytré.

   • Áááňňoo, ááňňo velmi správně - dle očekávání zemanofickový pšouk vyrazil do obhajoby neobhajitelného - KIMCIDEČKU ty koblihosrágorko, o moji cévku neměj starost, hlavně dej pozor na tu svoji ať ti při obhajobě těch dvou zrůdných ..... neprdne.

    Jsi jen tlampáč ucelkovéééé kampáááně dvou gaunerů a sloužíš pro nás normální lidi jako zdroj veselých keců pro obveselení před víkendem. Dík za tvůj pind a nemáš tam prosím nějaký další ať se pořádně zasmějeme?

    • KIMCID

     😂😂😂😂

 • Hlídací čokl.Okrajový plátek.Okrajoví novinoví šmudlové.Aby bylo na chleba napíší cokoliv.Svému okolí jedině pro srandu a posměch.Za svúj zpackaný život namastili desítky umouněných článků.Proč by neotřeli botku o někoho, který něco dokázal?A má rozhodovací pravomoc.Třeba tady šmudla od novin má též pravomoce. Ráno se sám může rozhodnout, zda si špek s chlebem zabylí do novin nebo baličáku.A tady jeho rozhodovací pravomoc končí. Fajn pocit, co?

  • KIMCID

   Kolik asi dávají redaktorům tiscali za copy/paste :D

 • vanhorne

  Na zemekouli se kazdou minutu narodi jeden hlupacek, rekl kdysi udajne B. Bailey.

  Toho si byl vedom i agent Bures, kdyz zakladal to podivne Bratrstvo ANO aby je sjednotil pod svym velenim ve stado ovci, ktere ho budou nasledovat i kdyz je potahne k reznikovi.

  Kterapak parta vede ministerstvo financi? 

  www.novinky.cz/domaci/512123-ministerstvo-financi-zapira-nebo-lze-audit-k-babisovi-nam-dat-muze-tvrdi-senatori.html

 • Jenom krátce-ke kompetenční žalobě p.premiéra Babiše na prez.ČR p.Zemana: Jsem dalek k tomu,abych pochleboval jednomu,či druhému vrcholnému politikovi,ale vymyšlené to má ČSSD společně s opozicí velmi dobře v tom,že potřebují rozlobit dva politiky,kteří přeci musí táhnout za jeden konec,nikoliv se přetahovat.O to jim jde a je to smutné konstatování.Tito dva politici,o nichž jsem se zmínil,to zřejmě chápou stejně,ale opozice jedná jako rozumu zbavená.Nic by se neuspíšilo,jenom zničilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit