Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak vidím že na Tiscali je jeden pisálek lepší než druhý. Nejen "Art", ale i "Str" je na tom z češtinou velmi špatně a/nebo jsou to pouze "google translate-copy-paste" novináři jenž si po sobě nejsou schopni článek ani přečíst a opravit

    "Abbotta může titul princi Phillipovi stát křeslo premiéra" stylisticky správně by měl nadpis vypadat takhle "Titul princi Phillipovi, může Abbotta stát křeslo premiéra"

    A napsat tohle "...rozhodnutí udělit rytířský titul manželi britské královny...." může snad jen úplný ret*rd.
  • je to tam celé hlavou dolu
  • Ježiši Kriste, to jsou studovaní žurnalisté....?!?!?!?!?!?! To je čeština záškoláka třetí třídy. To je strašné, nejhorší je, že tihle lemplové pozbíraní nevím odkud, se šíří čím dál víc. Dnes si přečíst na internetu článek i renomovaných deníků bez gramatické chyby, je nemožné To už není čeština. Začíná to připomínat SMS-činu teenagerů. Copak ty články nečte žádný korektor než to dají na svět. Což ovšem svědčí o trestuhodné nedbalosti a netečnosti odpovědných a dělá to vizitku novinám, které to vydají.
    • Nebesa na pomoc nevolejte,nepomohou,je to beznadejne.
      Redaktori,kteri si pletou kamion s tankem,motocyklisty upozornuji na falesne dalnicni znamky a toprou cestin nam prinaseji dalsi duveryhodne zpravy z celeho sveta se musi na deni ve svete divat pod spravnym uhlem pohledu-nyni uhel urcuje pomatena EUrokomise.
      Takovi vam pod spravnym uhlem pohledu predstavi i sikmou vez v Pise jako vzorne rovnou...
  • Mohl by mi, prosím, autor nadpis i článek přeložit do češtiny? Děkuji. *2*
    • Nadpis. Nadpis. Co říkáte na Vakovlka? Žije nebo ne. *15* *15*
  • Austrálie řeší mnohem zajímavější záhadu.

    Přežil Vakovl až dodnes nebo už je jako druh definitivně pryč? Z buše dodnes přicházejí
    zprávy o jeho spatření a o nalezených stopách.

    Zase jsem vám rozšířila obzory. Bože já jsem úžasná!! *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit