Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čest práci. Mám pro Vás tip, je to zajímavá možnost přivýdělku, jak pro ženy, tak pro pány! Pro mě to je skvělá možnost výdělku a dost mě to nadchlo. Milionářku to ze mě sice neudělá, ale když to jde, tak mám radost ze snadno vydělaných kaček :-) A tohle všechno znám z http://www.Cerna-Cervena.cz/?s=t2
  • Dnes je den,kdy se četl na štvavých vysílačkách projev Jakeše ,ale bylo ještě dobře.Teď je hůře a štvavé vysílačky mlčí.Tomu se říká objektivní demokracie.
  • Proč se tady mluví o krizi? Krize je v morálce, rozkrádání st. majetku a zadlužování. Toho je třeba se zbavit a těch rozkradačů především.
  • A já dodám:že by nemohli pracovat?Oni totiž nechtějí.Podpora bude a flákáním se nestrhají.Horší bude,až ta produktivní naše generace vymře,kdo je potom bude živit.Možná potom nějaký další Kalousek navýší schodek rozpočtu a půjčí si....Tak jako cikáni.Ty také nikdo nedonutí pracovat.Výroba dětí je s rozkoší a moc se nenadřou. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Já to těm mladým, vzdělaným a inteligentním maturantům ze srdce přeji. Volili jste pravici? Volili jste jeho knížecí milost? Tak si užívejte kapitalismu, Havlovy svobody a demokracie!
  • Jak říkají pravicoví politici. Práce je dost. Kdo chce, tak si práci najde.
  • V rodině taky drží kasírku jeden, třeabaže se domlouvají dva. Děcka přihlížejí, občas něco chcou ale jeden má konečný slovo. V státě to nemůže být jinak. Obce si hrajou na samofinancovatele a jen přijde nějaký prů eruž mají natažený ruky, státe dej. Státe pomož. V tak malým státě jsme to měli nechat jak bylo, hrát si na decentralizaci byla pěkná kr a v ina. *11*
  • Žili jsme v krásných časech,kdy měl práci každý tahat musely i smažky. Komunista to měl v hlavě srovnaný. Na co stát platí studium všelijakým individuím,když pro ně nemá po absolutoriu místa? Nebylo líp,když se plánovalo centrálně? Fabriky si hleděly učňovské mládeže. Student byl student a učeň byl učeň.Stejně se vidí,že kadeřnice s maturitou je stejně dál chlupodravkyně.Kdyby měla v kebuli na víc půjde na gympl rovnou. *16*
  • Proč by EU měla mladým nezaměstnaným pomáhat? V jednom kuse přece hlásají, že kapitalismus je ten nejsprávnější systém, nepracují jen netáhla a až oni z těch škol vyjdou, že se o ně zaměstnavatele poperou. Nějak zapomněli na to, že nikdo nestojí o takové vzdělance, kteří o oboru nemají ani tušení, řemeslo neovládají a jediné, v čem jsou dokonalí je nadávání na minulý režim. Navíc si myslí, že za to, že s lopatou budou mluvit špatně anglicky, dostanou desetitisíce.
  • Kdo je bez práce je nucen krást a přepadávat, s tím se nedá nic dělat!
  • To zas bude feťáků a loupežníků, že je nebudou stačit chytat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit