Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Auto se mohlo samovolně rozjet (nebylo zabrzděno, nebyl zařazen 1. rychl. stupeň, příp. zpátečka), ale že by se samo od sebe nastartovalo, tak to čtu opravdu poprvé!!! Než plácat nesmysly do světa, tak doporučuji znovu přečíst po sobě napsané!!!
  • Jako automechanik řeším problém, že vozidlo nastartovat nejde a za 40 let praxe se mi nestalo, že by motor naskočil sám. Samozřejmě, že z kopce se auto může rozjet samo přes vyšší stupeň, ale v titulku je jsně napsáno, že vozidlo se samo nastartovalo a pak rozjelo, tak nevím.........
  • Upřímnou soustrast pozůstalým !
  • Je to již mnoho let. Někde v Praze jsem slyšel kamelota vyvolávat -Přéééjelo ho vlastnííí ááutóó!-Tehdy jsem se tomu zdráhal uvěřit...
  • Pane HM, žádná perla ale skutečnost soused zakoupil plechovku a po půl roce zaparkoval na dvoře, ponechal první rychlostní stupeň po několika minutách se vrátil pro zavazadlo a plechovka zaparkovaná pod náklaďákem startér vrčel plechovice na kluzkém povrchu hrabala a hrabala, být tam pevný podklad pravděpodobně došlo k požáru. Velmi jednoduché došlo ke zkratu ve startéru.
    • Můžete to převést do srozumitelného jazyka? Co se vlastně u Vás stalo?
  • chudák
  • "...se dodávka nastartovala a rozjela" ???? *8*
  • A další perla z pera těchto nýmandů. ...dodávka se nastartovala a rozjela... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit