Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jak to chceš ovlivnit? Ledaže bys táhnul o stát dál...
  • "Poletím já daleko, tam kde leží Monaco. Nechci trávit zimu, v teplákách na Krymu."
  • Ten Kradousek musí byt odstaven alespon na nějakou dobu ,aby měla policie chvilku klidu.To platí pro cely ten spolek.
  • Zeman není a NIKDY nebude můj prezident !!!!!!!!
  • ... můj kůň je doktor Láska, dobře že Mudr. Rath je v base ......
  • .... a to jako ta důvěra "poloviny" lidu má být dána kamarádům pana prezidenta? ....
  • Ta pakáž musí být pozavíraná cela,kradla celá vláda a podporovali to koaliční poslanci.Konečně vše vyšlo najevo tak o co jim jde.Kradli tak ať pykají zločinci.Nejde mi do hlavy,jak si může ještě Nečas dovolit jed na rozlučkovou cestu do Bruselu.Určitě bude obviněno mnohem více lidí a ze které politické strany si určitě dovedete představit.ODS jejvětší zločinecká strna novodobé poliky státu.
  • Současný prezident byl zvolen lidem, je prezidentem lidu a věří mu prý polovina lidu. Teď se ukáže, jestli tuto polovinu lidu co mu věří zklame a nebo jestli se k té polovině lidu co mu věří budou přidávat další a další pracující a daně platící občané tohoto našeho státu a zda tyto naše daně uhlídá před těmi co mají či by rádi měli dlouhé prsty! Jen na něm záleží, zda bude opravdu PAN PREZIDENT a bude mu věřit a vážit si ho většina pracujících a daně platících občanů tohoto státu. Hodně štěstí, jasnou mysl a pevnou ruku jemu i všem, kterými se obklopuje!
  • Mirku těšíš se? My jo.
  • Jak to řekl Zeman před několika týdny. Zabavujte jim majetky. A pak se rozjela akce s Ištvánem. . Ištván se zastal tehdy Benešové v boji proti justiční mafii. Když nechtěla pustit katarského prince a Němec to prosadil s Paroubkem a ona přišla o místo vrchní stát. zástupkyně. Paroubek tak udržel vládu na její účet. Zeman chtěl v r. 98 akci čisté ruce, ale nezískal pro to podporu od Lidovců - Luxe ani od US-Deu - s Rumlem v čele. Opoziční smlouva to pohřbila. Zřejmě probíhá akce čisté ruce č. 2. Je třeba to podpořit.
  • Jenomže to GAME OVER snad končící končí se shodkem rozpočtu 1,8 bil korun a rozkradenou zbídačenou republikou a upřednostněnými darmožrouty před slušnými lidmi. Poslední dobou ten gauner ztrácí fazónu a kope kolem sebe. Né chcípnout ale doživotně uranový důl a tvrdé normy by hnojovi i státu prospěli nejvíce.
  • Můj "kůń" je doktor Láska. Škoda, že je Rath v base.
  • Jejda, tak ono to celé je fakt jenom proti členům vlády. A já si zpočátku myslela, že policie jde po mafiánech, kmotrech a zlodějích. Teď nějak nemůžou narychlo na nikoho nic najít, no to je ale smůla ... čtyřista policajtů na tom dělá rok a půl a nakonec přijdou akorát na jednu horlivou milenku a pár politických trafikantů. No teď se jich taky pár rýsuje, Uvídíme jestli "dáma " Livie veme tu trafiku v Bratislavě
  • Kalousek je komediant a k do mu věří je, mírně řečeno, naivní. Těším se až na něj přijde řada.
  • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses komoušem, a nelhal bys sám sobě!
  • I malá rybička je úlovek, kdyby měl čisté ruce, tak by na něj nemohli. Vykonstruovat obvinění je velice lehké a vyjde brzy najevo, tohle se teda táhne. Moc bych ho nelitovala.
  • No, abychom se tím vším svinstvem neudusili.
    Včera měl Kalousek krásný a velmi lidský projev na benefičním koncertě (povodně) České filharmonie.
  • Kaldovi by basa slušela jak psovi uši no a od cirhozy by ho to ochránilo tak že by to pro něj bylo zdravotně prospěšné o duševních dopadech by to bylo na Chocholouška nebo by žádal Boha o odpuštění zločinů.Takovýho křiváka nikdo nepolituje.
  • Můžeme jen doufat, že policie postupuje správně a že není nikým ovlivňovaná, jako v případě pana Ratha, kde postup vyšetřování určitě nebyl čistý. V televizi bylo vidět jak byla ona slavná krabice s miliony odnesena a když byla vrácena, tak už přesně věděli, že jsou v ní ony miliony. Věřím, že ve finále mu nebude nic dokázáno. Dnešní garnitura nás rozkradla o miliardy a je to O.K. Nevíme, proč je pan Rath tak dlouho ve vazbě, hledají na něj důkazy, . Podle mne je malá rybička, která něcí ví a je jí bráněno promluvit.
  • Slepičí myšlení nevzdělané zahradnické prodejkyně knih se nezapře. Odkdy je zavření několika zlodějů do basy státním převratem, či pučem ??? Jde o normální výkon policie a spravedlnosti, Zeman v souladu s ústavou jmenoval nového premiéra , schopného sestavit kvalitní odbornou vládu a to jako je puč proti zahradnici, chemikovi z gumárny, taxikáři, a dalším nedostudovaným exotům ??? kde na tom byla, ona se považuje asi za bohem vyvolenou. Možná je, ale ne k vládnutí lidem, nýbrž k pěstování květin....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit