Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už aby to začalo. Všechny zloděje za mříže. Nečas to bude mít blízko ke své milence a může jenom snít o pervéznostech. Kalousek je příliš mazaný, aby na něho něco našli a je rozvedený, takže majetek je zabezpečen.
  • No, abychom se tím vším svinstvem neudusili.
    Včera měl Kalousek krásný a velmi lidský projev na benefičním koncertě (povodně) České filharmonie.
    • Kalousek je komediant a k do mu věří je, mírně řečeno, naivní. Těším se až na něj přijde řada.
      • Kocoure Amadee, možná máš pravdu. Je asi lépe nebýt naivní a nespoléhat se na to lepší v každém člověku. Proto si tedy nedělejme iluze ani o Zemanovi.
  • Jejda, tak ono to celé je fakt jenom proti členům vlády. A já si zpočátku myslela, že policie jde po mafiánech, kmotrech a zlodějích. Teď nějak nemůžou narychlo na nikoho nic najít, no to je ale smůla ... čtyřista policajtů na tom dělá rok a půl a nakonec přijdou akorát na jednu horlivou milenku a pár politických trafikantů. No teď se jich taky pár rýsuje, Uvídíme jestli "dáma " Livie veme tu trafiku v Bratislavě
    • Jenom aby nepřišli na tebe.Nevíš, kdo tě odposlouchává....Pak tě ale humor přejde.
  • Zeman není a NIKDY nebude můj prezident !!!!!!!!
    • do ted jsi tam měl bandu rozkrádačů,,Zemana nech v klidu
    • Nám je fuk, ci tady meleš.
    • Drž se řitě a tvůj názor říkej své staré.
    • A jak to chceš ovlivnit? Ledaže bys táhnul o stát dál...
      • Do řiti.
  • Pro degena prdící/korektor/antiparoubek. Vzhledem k času příspěvků mám dojem, že na takové darmožrouty ti co chodí do práce jen doplácí. Nechceš spáchat sebevraždu, jelikož jsi jen plevel společnosti, celkem k ničemu. Není čas to ukončit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit